علاقه من به حسابداری به سالهای دبیرستان من بر می گردد. من تصمیم گرفتم که حسابداری را در دانشگاه مطالعه کنم تا یک فرد متخصص باشم و ایده های جدیدی را توسعه دهم. بنابراین ، من شروع به جستجوی دانشگاه های خارج از کشور در اینترنت کردم. دپارتمان حسابداری و دارایی را در وب سایت دانشگاه بین المللی قبرس دیدم. من بخش را بررسی و تحقیق کردم و بعد از اینکه اطلاعات لازم را از مسئولان دریافت کردم ، فهمیدم که این اداره برای من مناسب است و امکانات ارائه شده توسط دانشگاه دقیقاً همان چیزی است که من در جستجوی آن بودم. به عنوان مثال ، من یاد گرفتم که این دانشگاه با دانشگاه های انگلیس توافق هایی دارد. من همچنین آموخته ام که یک مزرعه وجود دارد که می توانم بیشترین اشتیاق خودم ، اسب سواری را ادامه دهم و مهارت های خود را برای رسیدن به اهدافم بیشتر توسعه دهم. بنابراین ، من دانشگاه بین المللی قبرس را به دلیل کیفیت و فرصت های آموزشی و اجتماعی و فرهنگی انتخاب کردم.

بعد از شروع دانشگاه وظیفه داشتم که باشگاه اسب سواری را تأسیس کنم. اکنون من رئیس باشگاه هستم. بیشتر اوقات آزادم را در باشگاه می گذرانم تا به اعضا آموزش دهم که چگونه اسب سوار شوند. ما خوش شانس هستیم که شانس حضور در مسابقات کشوری و بین المللی را داریم. در مارس 2019 ، من در رده 100 و 120 سانتی متر برنده شدم.

برنامه های آینده من شامل داشتن یک حسابدار خبره و ادامه سرگرمی اسب سواری من در سطح بین المللی است. من می خواهم به دانشجویان جوان تر که در همان شرایطی هستم که قبلاً در آن بودم اشاره کنم ، دانشگاه بین المللی قبرس طیف گسترده ای از فرصت ها را برای کسانی که می خواهند خود را به صورت حرفه ای و شخصی بهبود ببخشند ارائه می دهد. علاوه بر این ، می توانم بگویم که هر دانش آموز ، که زمان خود را با خردمندانه مدیریت کند ، در حین تحصیل و توسعه سرگرمی های خود ، با موفقیت به اهداف خود می رسد.