سلام فیلیپ ، می توانید لطفاً به طور خلاصه در مورد خود و تیم خود بگویید؟
من فارغ التحصیل رشته برق و الکترونیک از دانشگاه بین المللی قبرس (CIU) هستم. هم اکنون در همان برنامه مدرک کارشناسی ارشد و معاون پژوهشی دانشکده مهندسی را دنبال می کنید.

به طور همزمان ، من بنیانگذار و مهندس سخت افزار سرب از یک شرکت نوپا Peec Energy LLC در اوگاندا هستم. من با تیمی متشکل از Shaban Sengendo فارغ التحصیل سیستم های اطلاعاتی از CIU که در حال حاضر رئیس بازاریابی است ، مورین کیاسییمیر بیمه کیفیت و توسعه دهنده تجارت ما که در رشته معماری داخلی در CIU نیز مشغول به تحصیل است. ما با چند همکار پرشور و ماهر توانسته ایم تیم را گسترش دهیم.

شما یک پروژه را به عنوان پروژه سال پایانی خود آماده کرده اید و در کشور شما ایجاد و اعمال می شود. راجع به این چه احساسی دارید؟
مطمئن! برای من و تیمم نیز احساس می شود یک نقطه عطف به دست آمده است. از آنجا که این پروژه ای است که ما به عنوان تیمی روی آن کار کرده ایم که در پشت سرمان ایده دارد که ما باید محصولی در بازار عرضه کنیم.

چگونه به ایده این پروژه رسیدید و در ابتدا هدف اصلی شما چیست؟
تحت نظارت دستیار پروفسور دکتر Devrim Seral رئیس گروه مهندسی کامپیوتر ، سیستم نظارت بر انرژی از راه دور را به عنوان یکی از پروژه های مهم پیشنهاد داد. به نظر من این امر امكان پذیر بود زیرا توجه جدی به مسئله مدیریت انرژی ، مصرف و حفاظت بیشتر می شود. هدف اصلی پروژه ما مقابله با این موضوعات انرژی است. ما محصولی را برای استفاده مسکونی و صنعتی ساختیم تا کاربران بتوانند به طور مؤثر داده های دقیق مصرف انرژی را بر روی نرم افزار ضبط کنند ، منابع انرژی را به طور دقیق اختصاص داده و مدیریت کنند ، پس انداز هزینه انرژی را بیابند و کارایی و کارآیی سیستم های بحرانی را در ساختمان ها و پنل های برقی کنترل کنند. انرژی حدود 15 درصد.

آیا خواب دیده اید که در کشور شما کاربرد دارد؟
بله ، من قبل از اینکه به فضای بازار بین المللی نگاه کنم ، اوگاندا بازار اصلی ما بود که قبل از پایان سال جاری انتظار داریم بیش از 200 دستگاه متصل داشته باشد.

از طریق این روند ، چه کسی در این پروژه به شما کمک کرده است؟
کمک پروفسور دکتر Devrim Seral ناظر ما ، نه تنها از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری دستی بسیار فنی خوبی در اختیار ما قرار داده است بلکه از ما خواسته است محصولی را که می توانیم در هر کجا پیاده سازی کنیم ، نه فقط یک سیستم نمونه اولیه تهیه کنیم تا در این دوره شرکت کنیم. وی همچنان به ما در تحقیقات بیشتر و توسعه بیشتر محصول به ما كمك می كند تا بهترین نتیجه را از آن به دست آوریم.