در دبیرستان به نقاشی هنری ، ایجاد طراحی و عکاسی علاقه مند شدم. بعد از اینکه خانواده ام متوجه توانایی نقاشی من شدند ، آنها از امکان مطالعه طراحی گرافیک یا معماری در دانشگاه یاد کردند. من شروع به جستجوی دو بخش در اینترنت کردم.

در حالی که در حال مشاهده وب سایت دانشگاه بین المللی قبرس بودم ، به بخش طراحی ارتباطات ویژوال برخوردم. من به طرز باورنکردنی شیوه ایجاد سبک خود و استفاده از آن به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط بین مردم ، بسیار جذاب و شیفته شده بودم ، بنابراین فکر می کردم شاید این بخش برای من مناسب باشد.

برنامه درسی بخش دروس مختلفی داشت. دوره هایی در زمینه عکاسی ، طراحی گرافیک ، بازاریابی و طراحی محصول ، ساخت انیمیشن ، مستند سازی ، طراحی داخلی و غیره وجود داشت ، این بدان معنی بود که بعد از فارغ التحصیلی ، در زمینه های مختلف تجربه کافی خواهم داشت ، بنابراین بدون فکر کردن دو بار ، ثبت نام کردم.

علاوه بر طراحی ، من بسیار ورزشکار شدم. بسکتبال به لطف معلم تربیت بدنی من در دبستان و کسب اولین قهرمانی در 10 سالگی به بخش بزرگی از زندگی من تبدیل شد.

بسکتبال این فرصت را به من داد که در بسیاری از مسابقات خارجی شرکت کنم. در سال های متوسطه و دبیرستان ، در کالج لونت در بهترین تیم بسکتبال دختران قبرس شرکت کردم. ما یک برد برنده 10 ساله داشتیم ، کاری که قبلاً هیچ تیمی در قبرس انجام نداده بودند. من در تیم هندبال مدرسه نیز بازی کردم. من قهرمانی های زیادی را کسب کرده بودم که هرگز فراموش نمی کنم.

علاوه بر این لحظات زیبا ، البته ، با سلامتی خودم اوقات بسیار سختی را پشت سر گذاشتم. من حدود 1.5 سال مجبور به معالجه شدم. با این حال ، من همیشه اعتقاد داشتم كه مردم باید پیشرفت خود را ادامه دهند ، بنابراین تصمیم گرفتم كه هنگام ورود به دانشگاه مشاركت در ورزش را ادامه دهم.

متعادل کردن تحصیل و ورزشکار فعال در بیش از یک تیم ، سرعت بسیار زیادی را می طلبد. خوشبختانه اساتید من همیشه از من حمایت کرده اند.

توصیه من به دوستان ، که برنامه شلوغی مثل من دارند ، این است که وقت خود را با دقت برنامه ریزی کنند تا بتوانند اهداف ، مسئولیت ها ، لذت ها و زندگی اجتماعی خود را متعادل کنند.

شما باید فردی فعال و سازمان یافته باشید تا آینده شما موفق باشد!