علوم بهداشتی - دانشگاه بین المللی قبرس

علوم بهداشتی

دانشکده علوم بهداشتی قبرس شمالی

درباره Faculty of Health Sciences

دانشکده پزشکی قبرس شمالی ما تحصیلات خود را در سال تحصیلی 2011-2012 ، با 5 سال M.Pharm آغاز کرد. و Pharm.D 6 ساله. درجه. دانشکده ما از سال 2017 توسط شورای داروسازی نیجریه (شورای داروسازی نیجریه) معتبر شناخته شده است و به دانشجویان فرصت های آموزش ملی و بین المللی را ارائه می دهد.

ماموریت و چشم انداز

دانشگاه بین المللی قبرس ، دانشکده داروسازی ، دانشکده ای است که با توجه به پیشرفت های علمی جدید ، در زمینه پزشکی و داروسازی ، با توجه به اولویت اصلی بهداشت و آگاهی عمومی ، آموزش را ارائه می دهد. هدف این دانشکده تربیت دانشجویانی است که از نظر علمی و اجتماعی مسئولیت پذیرند ، دارای تفکر انتقادی ، منصفانه ، اخلاقی ، دموکراتیک و سکولار و مجهز به ارائه خدمات داروسازی با محیط دانشگاهی مورد قبول بین المللی در آموزش و پژوهش هستند.

دانشکده ما در کلیه مراحل فرآیند داروسازی ، از تحقیق و توسعه مواد اولیه و محصولات دارویی ، تا ارائه آنها به بیمار و نظارت بر آن ، در محیط آکادمیک بین المللی نقش فعال دارد. دانشکده ما با کمک به مطالعات علمی در این زمینه ، داروسازانی را که صلاحیت خدمت به سلامت اجتماعی و ارزشهای اخلاقی را دارند با تفکر بیمار محور آموزش می دهد.

فرصتهای آموزشی

دانشکده داروسازی یک M.Pharm 5 ساله ارائه می دهد. و Pharm.D 6 ساله. برنامه ها. در Pharm.D برنامه ، 5 سال اول موازی با M.Pharm است. برنامه ، و سال ششم برنامه شامل تمرینات و کارآموزی با کلاس های بیشتر است.
برنامه ما ، که توسط شورای داروخانه نیجریه (شورای داروخانه نیجریه) معتبر شناخته شده است ، بر مطالعات آزمایشگاهی و همچنین دوره های نظری متمرکز است. علاوه بر دوره های ارائه شده توسط کارکنان آموزش متخصص ، دانشجویان ما این فرصت را دارند که با تهیه یک پروژه فارغ التحصیلی در سال آخر خود ، زیر نظر اعضای هیئت علمی ، در شاخه های مورد نظر خود تمرکز کنند.

فهرست