دانشکده آموزش - دانشگاه بین المللی قبرس

درباره

دانشگاه ما در سال 1997 به منظور آموزش دانشجویان از سراسر جهان تاسیس شد. در ابتدا زبان تدریس کاملا انگلیسی بود. اولین برنامه آموزش زبان انگلیسی بود که تحت دانشکده ارتباطات اداره می شد. سپس ، تصمیم به تأسیس دانشکده آموزش در سال 2006 گرفته شد و گروه آموزش زبان انگلیسی با تأسیس دو برنامه جدید: معلم پیش دبستانی و آموزش زبان ترکی ، تحت این دانشکده منتقل شد. پس از فعال شدن دانشکده ، چندین بخش جدید نیز افتتاح شد: گروه کامپیوتر و آموزش فناوری آموزشی. گروه راهنمایی و مشاوره روانشناسی؛ و گروه آموزش آموزش ویژه. ما بعلاوه مفتخریم که اولین دانشگاه قبرس هستیم که گروه آموزش ویژه را راه اندازی می کنیم.

ماموریت و چشم انداز

دانشگاه بین المللی قبرس با داشتن کیفیت عالی و آموزش معاصر که توسط کادر علمی با مدارک بین المللی ارائه می شود ، قصد دارد در میان شناخته شده ترین دانشگاه های آینده باشد. CIU با دستیابی به تجهیزات پیشرفته فناوری ، طیف گسترده ای از زمینه های عملی و اعضای هیئت علمی واجد شرایط که به صورت جداگانه به دانشجویان کمک کنند.

اعتبارنامه ها

گروه روابط عمومی و تبلیغات واقع در دانشکده ارتباطات ، توسط هیئت اعتبار سنجی ارزیابی آموزش ارتباطات (ILEDAK) معتبر است.
با این درک ، دانش آموزان ما قادر به کسب دانش و مهارت های پیشرفته در تفکر تحلیلی و حل مسئله ، خلاقیت ، خودسازی و تحقیق هستند. مدرسین ما همچنین با مطالعات و پروژه های علمی و بین رشته ای خود کمک های مهمی می کنند. اعضای هیئت علمی ما معلمان فرهیخته ای هستند که در زمینه آموزش تسلط دارند و می توانند از فن آوری های آموزشی به طور م useثر استفاده کنند و رویکرد دانشجویی را در امر تدریس اتخاذ کنند. بخشهای آموزش پیش دبستانی ، آموزش زبان انگلیسی ، و راهنمایی و مشاوره روانشناسی مستقر در دانشکده آموزش ، توسط انجمن ارزیابی و اعتباربخشی برنامه های آموزشی (EPDAD) معتبر شناخته می شوند.

فرصتهای آموزشی

دانشکده ما در یک محیط ساکت و آرام ، نزدیک به نیکوزیا واقع شده است ، مکانی ایده آل در فاصله چند دقیقه ای از پایتخت جزیره ، اما به دور از سر و صدای شهر. این در یک ساختمان مدرن ساخته شده در سال 2005 خدمت می کند. ظرفیت کلاس های درس حداکثر 50 نفر است که هر کلاس مجهز به برد هوشمند است. ساختمان ما از زیرساخت های فن آوری غنی برخوردار است ، بنابراین می توان از فن آوری های مختلف آموزشی در دوره ها استفاده کرد و به دانشجویان این فرصت داده می شود که تحصیلات خود را با ابزارهای فن آوری آمیخته کنند.

ما یک کتابخانه غنی با دسترسی به بسیاری از پایگاه های اطلاعاتی بین المللی داریم. با بیش از 105 ملیت مختلف در دانشگاه ، دانشجویان زیادی وجود دارند که در مورد فرهنگ های خود به شما می آموزند. ما همچنین دارای یک استخر المپیک پیشرفته ترین امکانات ورزشی در قبرس هستیم. با وجود باشگاه های مختلف دانشجویی ، دانش آموزان این فرصت را دارند که نه تنها در کلاس بلکه در خارج از کلاس نیز خود را ارتقا دهند.

فهرست