تحصیل رادیو، تلویزیون و سینما در قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. ارتباطات
  3. رادیو، تلویزیون و سینما

ارتباطات

رادیو، تلویزیون و سینما

مدت زمان: 4

درباره رشته رادیو، تلویزیون و سینما دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

هدف دپارتمان رادیو تلویزیون و سینما آموزش افرادی است که می‌توانند خلاق باشند و قادر به درک و اجرای دگرگونی های ریشه‌ای، سازگاری با فناوری‌های ارتباطی و جهان که به سرعت در حال تغییر هستند، دارای دیدگاهی تحلیلی و انتقادی و آگاه به مسائل اجتماعی باشند. مسئولیت‌ها و اصول اخلاقی علاوه بر دوره‌‌هایی که دانش نظری را گسترش می‌دهد، این برنامه دوره‌های دیگری را نیز ارائه می‌دهد که اطلاعات و مهارت‌های حرفه‌ای مورد نیاز در زمینه رادیو، تلویزیون و سینما را به همراه دارد. در طول تحصیل، دانش آموزان یاد خواهند گرفت که چگونه نظریه‌ها و شیوه‌های اطلاعاتی را ترکیب کنند و مهارت‌های تفکر تحلیلی را برای توسعه استراتژی‌های تحقیق توسعه دهند. علاوه بر این، دانشجویان ملزم به گذراندن یک دوره کارآموزی 20 روزه در دو زمان مختلف، به منظور ایجاد شبکه در این زمینه، تقویت دروس عملی و کسب تجربه در زندگی حرفه‌ای خود هستند.

فرصت های تحصیلی رشته رادیو، تلویزیون و سینما

دانش‌آموزان در طول تحصیل برای شرکت در مسابقات ملی و بین‌المللی و همچنین شرکت در رویدادها و کار در استودیوهای رادیو تلویزیونی CIU در بخش‌های مختلف فنی، مانند تولید و پخش، حمایت و تشویق می‌شوند. همچنین، متخصصان رسانه با شرکت در کنفرانس‌ها و سمینارهایی که توسط این اداره برگزار می‌شود، دانش آموزان را روشن می‌کنند تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. دانش آموزان می‌توانند با کار در آنجا به عنوان دستیار یا استفاده از فضا برای مطالعات فوق برنامه خود از استودیوها بهره مند شوند. CIU FM – ایستگاه رادیویی خود دانشگاه – در TRNC با فرکانس 107.2 مگاهرتز با استفاده از یک پایه کاملا دیجیتالی و کامپیوتری با تمام امکانات مدرن فناوری رادیویی پخش می‌شود. این ایستگاه برنامه‌های زیادی را در زمینه موضوعات مختلف از جمله آموزش، فرهنگ، هنر، موسیقی و اخبار تولید می‌کند. دانش آموزانی که تمایل به انجام برنامه‌های رادیویی را نشان داده‌اند می‌توانند در آموزش دیکشنری شرکت کنند.

سایر رشته‌های این دانشکده شامل: رشته روابط عمومی، روزنامه نگاری و طراحی ارتباطات بصری است.

زمینه های شغلی رشته رادیو، تلویزیون و سینما

توسعه موسسات و سازمان‌های رادیو، تلویزیون، سینما، تبلیغات، روابط عمومی، طراحی بصری و رسانه‌های اجتماعی، همراه با نیازهای روزافزون حوزه‌های محلی روزنامه‌نگاری، تبلیغات و آژانس‌های ارتباطی، نشان می‌دهد که بخش ما به یک نیاز مهم خدمت خواهد کرد. و عملکرد. ما کمک‌های قابل توجهی به آینده کشورمان خواهیم کرد. دانشجویانی که الزامات دوره و آموزش را با موفقیت از دانشگاه بین المللی قبرس انجام می‌دهند، می‌توانند در موسسات رادیویی تلویزیونی، سازمان‌ها و شرکت‌های رسانه‌ای، به عنوان تهیه کننده، کارگردان، فیلمنامه نویس، فیلمبردار، اپراتور داستان، انتخابگر تصویر، مدیریت و غیره شغلی داشته باشند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان ما می‌توانند تحصیلات تکمیلی خود را به عنوان شروع یک حرفه آکادمیک تکمیل کنند.

فهرست