تحصیل مهندسی نرم افزار در قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. مهندسی
  3. مهندسی نرم افزار

مهندسی

مهندسی نرم افزار

مدت زمان: 4

درباره رشته مهندسی نرم افزار دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

در دنیای امروز، سیستم‌های نرم افزاری سنگ بنای تمام کسب و کارها و سازمان‌های مدرن هستند. چنین سیستم‌هایی اغلب پیچیده هستند و باید قوی و سازگار باشند. با مطالعه تکنیک‌های طراحی و تولید نرم‌افزار، این برنامه مدرک شما را به مهارت‌های مورد نیاز برای دنبال کردن حرفه‌ای در تعیین و توسعه این سیستم‌ها و سایر راه‌حل‌های مبتنی بر رایانه مجهز می‌کند.

شما نه تنها دانش و تجربه عملی از آخرین فن آوری‌ها را به دست خواهید آورد، بلکه پایه‌ای در اصول اساسی موضوع نیز کسب خواهید کرد. این ترکیبی از مهارت‌ها است که فارغ‌التحصیلان ما را قادر می‌سازد تا با این رشته که به سرعت در حال تغییر است، همگام شوند و مشاغل پربار مالی را که تقریباً در هر کجای دنیا می‌توان دنبال کرد، تضمین کرد.

فرصت های تحصیلی رشته مهندسی نرم افزار قبرس شمالی

به کیفیت‌های مختلف در مقیاس ساختمان و محیط شهری، مجهز به آموزش معماری در مورد نظریه‌ها و روش‌های طراحی، سیستم‌ها و فن آوری‌های ساختمان و ساخت و ساز، گونه شناسی ساختمان، تاریخ هنر، تاریخ معماری، معماری است. محیط در ارتباط با شرایط اجتماعی، روانی، اقتصادی و فرهنگی. دانش آموزان تشویق خواهند شد تا با هم کار کنند، به یکدیگر کمک کنند و تصمیمات مشترک بگیرند.از نظر دانشگاه بین المللی قبرس شمالی پرورش رهبرانی با دید باز، دارای بینش و تجربه، شخصیت قوی و ویژگی های فکری ایده آل است تا در جامعه پیشتاز باشند. پروژه‌های معماری انجام‌شده در استودیوهای طراحی که عناصر اساسی آموزش معماری هستند، برداشت‌های ذهنی و فردی هستند که تفاوت‌هایی را با توجه به درک دانشجویان از جهان و معماری نشان می‌دهند.

زمینه های شغلی رشته مهندسی نرم افزار

فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی قبرس مدرک “مهندس نرم افزار” دریافت می کنند و می‌توانند با دانش و تجربه با کیفیت بالا که در طول تحصیل خود به دست آورده‌اند در سراسر جهان کار کنند. رشته مهندسی نرم افزار یکی از پرتقاضاترین و سریع‌ترین مشاغل در حال رشد در جهان است. فارغ التحصیلان می‌توانند به عنوان مهندسان نرم افزار یا آزمایش کننده، کارشناسان ابر، توسعه دهندگان برنامه‌های کاربردی، توسعه دهندگان بازی، توسعه دهندگان وب، مدیر پایگاه داده یا در هر موقعیت مرتبط با فناوری اطلاعات کار کنند. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند تحصیلات تکمیلی را در هر زمینه مرتبط با فناوری رایانه ادامه دهند تا در یک رشته خاص تخصص داشته باشند و شغل آکادمیک را نیز دنبال کنند.

فهرست