تحصیل زبان انگلیسی در قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. تعلیم و تربیت
  3. زبان انگلیسی

تعلیم و تربیت

زبان انگلیسی

مدت زمان: 4

درباره رشته زبان انگلیسی دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

تقاضا برای معلمان انگلیسی قوی‌تر از همیشه است زیرا زبان انگلیسی در زمینه‌های آموزشی، فناوری، علم، تجارت، پزشکی و مسافرت تسلط دارد. برای این منظور، برنامه آموزش زبان انگلیسی فارغ التحصیلان خود را به عنوان معلمان واجد شرایط پرورش می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد در تمام سطوح آموزشی از ابتدایی و متوسطه تا آموزش عالی و دنیای حرفه‌ای فراتر از آن تدریس کنند. برنامه درسی CIU FLE با ارائه آموزش تئوری و عملی در یک محیط دانش آموز محور، رویکردی جامع را در بر می‌گیرد و زبان آموزان را نه تنها در راهبردهای آموزش زبان انگلیسی و پیشرفته، بلکه فرهنگ، حل مسئله، سواد دیجیتالی و سایر مهارت‌های قرن بیست و یکم نیز توسعه می‌دهد.

اعتبارنامه های رشته آموزش زبان انگلیسی دانشگاه

برنامه آموزش زبان انگلیسی، در نتیجه ارزیابی موفقیت آمیز استانداردهای کیفیت آموزشی آن، توسط موسسه اعتباربخشی ملی، انجمن ارزیابی و اعتباربخشی برنامه های آموزش معلمان (EPDAD) در سال 2020 معتبر شد.

فرصت های تحصیلی رشته آموزش زبان انگلیسی در قبرس شمالی

در سطح کارشناسی (B.A.)، برنامه درسی CIU FLE از طیف گسترده‌ای از ماژول‌ها تشکیل شده است. در سال اول تاکید بر دانش زبان انگلیسی و استفاده از آن است. ماژول‌های سال دوم و سوم پایه‌ای قوی در بسیاری از جنبه‌های مورد نیاز برای توسعه یک مربی زبان مدرن و مجهز فراهم می‌کند. در سال چهارم، کاندیداهای معلم یک برنامه مشاهده و تجربه تدریس عملی یک ساله را در مدارس از بخش‌های دولتی و خصوصی تکمیل می‌کنند.

برنامه کارشناسی ارشد (M.A.) شامل هفت دوره است که برای ارائه یک آگاهی علمی قوی و دانش عمیق و یک دوره سمینار برای آماده کردن نامزدها برای پایان نامه مبتنی بر تحقیق طراحی شده است که به آن‌ها امکان می‌دهد توانایی خود را برای مشارکت در این زمینه نشان دهند. Ph.D. برنامه‌ای که طی سه سال (تمام وقت) تا پنج سال (پاره وقت) تکمیل شده است، مطالعه را با توسعه تحقیقات تا سطحی از تمایز ترکیب می‌کند.

زمینه های شغلی رشته زبان انگلیسی

فرصت‌های شغلی بسیار خوبی برای فارغ التحصیلان برنامه CIU FLE به دلیل رویکرد با کیفیت بالا، مدرن، جامع و متنوع ما به آموزش معلمان وجود دارد. فارغ التحصیلان B.A. برنامه واجد شرایط و قادر به آموزش زبان انگلیسی در همه زمینه‌ها، هم در سیستم آموزشی و هم در دنیای حرفه‌ای است. آن‌ها همچنین می‌توانند زبان مادری خود را به عنوان یک زبان خارجی یا هر زبان دیگری که در آن مهارت دارند تدریس کنند.

با توجه به برنامه درسی جامع ما، فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی قبرس شمالی همچنین می‌توانند در زمینه‌های بررسی، ارزیابی زبان، توسعه مواد و کار انتخاب کنند. سازگاری و آموزش مهارت‌های ارتباطی حرفه‌ای. علاوه بر این، دانشگاه ما برنامه‌های کارشناسی ارشد (M.A.) و دکتری (Ph.D.) آموزش زبان انگلیسی را برای کسانی که مایل به دنبال کردن یک حرفه آکادمیک هستند ارائه می‌دهد.

کسانی که مدرک کارشناسی ارشد (M.A.) را از برنامه CIU ELT دریافت می‌کنند، می‌توانند در زمینه‌های مدیریت، آموزش معلمان و طراحی برنامه درسی کار کنند. علاوه بر گزینه‌های ذکر شده در بالا، Ph.D. دارندگان آن می‌توانند معلم معلم در موسسات آموزش عالی شوند.

فهرست