داروسازی Mpharm - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. داروسازی
  3. داروسازی Mpharm

داروسازی

داروسازی Mpharm

مدت زمان: 5 سال

pharmacy-mpharm

در مورد برنامه رشته داروخانه

فارغ التحصیلان دانشکده داروسازی دانشگاه بین المللی قبرس (CIU) عنوان “داروساز” را کسب می کنند. این دانشکده در یک ساختمان نوآورانه مرکز علم و فناوری مستقر است که مجهز به جدیدترین دستگاه‌های با فناوری پیشرفته در آزمایشگاه‌ها است که هم به دانش نظری و هم به مهارت‌های عملی اهمیت می‌دهد. دانشکده داروسازی با کارکنان آکادمیک واجد شرایط خود، سخنرانی‌هایی به زبان انگلیسی ارائه می‌کند و داروسازان فارغ‌التحصیل، پیشرفت‌های علمی را با اخلاق حرفه‌ای با استفاده از دیدگاهی جهانی دنبال می‌کنند.

فرصت های تحصیلی داروسازی

داروسازی-داروخانه

 

دانشکده داروسازی CIU، دوره های نظری و عملی در کلاس ها و آزمایشگاه های مجهز به تجهیزات روز در ساختمان مر

کز علم و فناوری برگزار می شود. در سال تحصیلی 2017-2018 توافقنامه دو درجه ای بین دانشکده داروسازی و دانشگاه رم تور ورگاتا ایتالیا امضا شد. طبق این قرارداد، دانشجویان داروسازی مجاز به تحصیل سه سال اول خود در CIU و گذراندن دو سال آخر در دانشگاه رم تور ورگاتا در ایتالیا هستند. روش 

آموزش در دانشکده داروسازی انگلیسی است. این به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا دیدگاهی بین المللی داشته باشند و این فرصت را داشته باشند که در سراسر جهان به عنوان داروساز کار کنند. تحولات علمی در سراسر آموزش مداوم به دقت دنبال می شود و

 در این راستا داروسازان فارغ التحصیل به سلامت بیماران اولویت خواهند داد و ارزش های اخلاقی داروسازی و پیشرفت های علم را در طول زندگی حرفه ای خود دنبال خواهند کرد.

اعتبارنامه ها و عضویت ها رشته داروسازی دانشگاه قبرس شمالی

این دانشکده عضو سازمان های مختلف در هر دو زمینه دانشگاهی و اجتماعی مانند انجمن دانشجویان داروسازی اروپا تحت نام CIUPSA است. شهرت ملی و بین المللی پیشرو این دانشکده با اخذ اعتبار از شورای داروسازی نیجریه تاج گذاری شده است. استانداردهای بین المللی تضمین کیفیت برنامه MPharm نیز توسط آژانس اعتباربخشی در علوم بهداشتی و اجتماعی (AHPGS) در 30 ژوئن 2022 مورد ارزیابی قرار گرفت و مورد تایید قرار گرفت.

زمینه های شغلی رشته داروسازی

فارغ التحصیلان داروسازی نقش گسترده ای در بخش سلامت دارند. آنها ممکن است در بخش های مرتبط وزارتخانه های بهداشت، داروخانه ها، بیمارستان ها و صنعت دارو کار کنند. آنها همچنین ممکن است در آزمایشگاه های تحقیق و توسعه، بخش های کنترل کیفیت و صنایع آرایشی و بهداشتی کار کنند. کسانی که دوست دارند حرفه خود را در رشته های دانشگاهی دنبال کنند، می توانند با گذراندن دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در این زمینه تخصص پیدا کنند.

فهرست