معماری داخلی - دانشگاه بین المللی قبرس

در مورد رشته معماری داخلی دانشگاه بین المللی قبرس

هدف از برنامه معماری داخلی تشویق دانش آموزان به شرکت در فرآیند طراحی داخلی در زمینه زندگی واقعی است. برای بالا بردن کیفیت زندگی افراد؛ افزایش کارایی حلقه اجتماعی؛ ایجاد فضاهایی که از سلامت، ایمنی و رفاه عمومی محافظت کند. و ادغام تئوری و عمل از طریق راهبردهای حل مسئله فردی و اداری. این برنامه با هدف ایجاد تعادل بین هنر، فناوری و جنبه های انسانی این حرفه، با آگاهی از روندهای مدرن و جدیدترین پیشرفت های تکنولوژیکی در زمینه معماری داخلی است. چشم انداز این برنامه این است که اطمینان حاصل شود که دانش آموزان در طول تحصیلات کارشناسی خود دانش و تجربه تخصصی کسب می کنند. اهمیت جغرافیا و ارزش‌های جهانی را بشناسید. ایجاد هویت طراح همه کاره؛ نشان دادن شایستگی در موضوعات هنری و طراحی فعلی و آینده؛ و بر مسئولیت پذیری، آگاهی و اخلاق اجتماعی/حرفه ای تمرکز کنید.

فرصت های تحصیلی رشته معماری داخلی قبرس شمالی

دانشگاه بین المللی قبرس با هدف ادغام تئوری و عمل از طریق راهبردهای حل مسئله فردی و مشارکتی، در فرآیندی که فرد را تشویق به بهبود کیفیت زندگی، افزایش کارایی محیط اجتماعی و ایجاد فضاهایی می کند که از سلامت، ایمنی و رفاه افراد محافظت کند. عمومی، برنامه کارشناسی معماری داخلی محیط و فرصت های آموزشی مناسبی را به دانشجویان ارائه می دهد.

 

اساساً این برنامه بر روی استودیوی طراحی داخلی متمرکز است و دوره هایی را در زمینه های موضوعی دیگر مانند تاریخ، تئوری، فناوری، مصالح ساختمانی، طراحی تجربی، محیط زیست و ارتباطات بصری در بر می گیرد. فرآیند طراحی تاکید زیادی بر اصول طراحی، مشاهده، تحقیق، توسعه فضایی و جنبه های اجتماعی فضا دارد. همچنین، دروس انتخابی مختلف در شش ترم گنجانده شده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان پایه علمی کاملی دریافت می کنند که هم پیشرفت شخصی و هم حرفه ای آنها را افزایش می دهد.

 

با کادر علمی واجد شرایط، فعالیت های آکادمیک درون برنامه ای و فوق برنامه در استودیوها، کلاس های درس، آزمایشگاه ها، کارگاه ها و سفرهای فنی انجام می شود و به دانشجویان فرصت هایی برای توسعه شایستگی های مرتبط با حرفه معماری داخلی ارائه می شود.

به این ترتیب، دانش آموزان توانایی استفاده از مهارت های حل مسئله مبتنی بر پروژه خود را برای ایجاد طرح های داخلی کاربردی و زیبایی شناختی به دست می آورند که به نفع جامعه باشد. آنها می توانند هنگام طراحی محیط زندگی آینده خود، سنت ها، ارزش ها و میراث فرهنگی و معماری جوامع مختلف را در نظر بگیرند که می تواند راه حل های طراحی را ایجاد کند که بتواند به نیازهای فرهنگ ها و زمینه های مختلف پاسخ دهد و در عین حال دیدگاه فرهنگی را نیز به ارمغان بیاورد. مطالعات زیست محیطی با استفاده از فناوری‌های معاصر و مواد، بافت‌ها و رنگ‌های مورد نیاز این فناوری در فرآیند طراحی، می‌توانند توانایی بیان خلاقانه این ایده‌های طراحی را با تکنیک‌های مختلف طراحی و ارائه توسعه دهند. آنها می توانند با توسعه دیدگاه های چند بعدی در طراحی و عمل، با رشته های مختلف مانند معماری و طراحی منظر همکاری کنند. آنها با احساس مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی می توانند مسئولیت اخلاقی، بیان زیبایی شناختی و کاربردهای عملی را در بعد استانداردهای حرفه ای به کار گیرند. فرصت هایی برای استفاده های جدید از فضاهای داخلی تاریخی، احترام به میراث معماری و تاریخی و به دست آوردن توانایی استفاده از شیوه های معاصر در این زمینه وجود دارد.

 

علاوه بر این، برنامه معماری داخلی این فرصت را برای دانشجویان فراهم می کند که مدرک کارشناسی دوم (دو رشته) یا کسب دانش در یک رشته خاص (برنامه جزئی) را به عنوان دانشجو در یک برنامه متفاوت علاوه بر معماری داخلی به دست آورند.

زمینه های شغلی معماری داخلی

فارغ التحصیلان دپارتمان معماری داخلی می توانند با حوزه های مختلف طراحی کار کنند. آنها می توانند با معماران زیرساخت برای طراحی داخلی دفاتر کار کنند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند دفاتر خود را در بخش های ساخت و ساز، مبلمان، خرده فروشی، هم در بخش طراحی، بازاریابی، و خلاقیت راه اندازی کنند. و می توانند تخیل خود را در حفظ بناهای تاریخی نشان دهند. دوره های مبلمان و معماری داخلی با اجزای طراحی تجربی ارائه می شود تا کار را به نمایش بگذارد و به دانش آموزان فرصت طراحی مناظر و مکان های سرگرمی بصری را می دهد. همچنین امکان شغل آکادمیک در موسسات آموزش عالی وجود دارد. یک معمار داخلی با استفاده دقیق از روابط انسانی و روانشناسی خود در تمام جنبه های خلاقیت می تواند شغل موفقی داشته باشد.

فهرست