تحصیل مهندسی عمران در قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. مهندسی
  3. مهندسی عمران

مهندسی

مهندسی عمران

مدت زمان: 4

درباره رشته عمران دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

مهندسی عمران شامل زمینه‌های ساخت و ساز، مهارت‌های ژئوتکنیکی، حمل و نقل هیدرولیک، مدیریت ساخت و ساز و مصالح ساختمانی است. گروه مهندسی عمران CIU پیوند ملی قوی با حضور بین المللی دارد. این شرکت دارای نقش رهبری است زیرا امکانات آزمایشگاهی آن در بین سایر بخش‌های مهندسی عمران در کشور ما رتبه اول را دارد. با استفاده از زیرساخت‌های فیزیکی خود به بهترین نحو و برجسته ساختن درک آموزش معاصر، آموزش با کیفیتی را ارائه می‌دهد.

دانشجویان پس از گذراندن سال اول خود در دوره‌های علوم پایه، دروسی مانند مکانیک کاربردی، ساخت و ساز، هیدرولیک، هیدرومکانیک، توپوگرافی، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی حمل و نقل، مواد، ساخت و ساز و مدیریت ساخت و ساز را می‌گذرانند. برنامه آکادمیک مهندسی عمران نیز شامل ریاضیات، برنامه نویسی کامپیوتر و دروس اجتماعی غیر دپارتمانی است. علاوه بر آموزش عملی در بخش، دانشجویان به انجام تحقیقات نظری نیز تشویق می‌شوند.

اعتبارنامه های رشته عمران دانشگاه بین المللی قبرس

دانشجویان پس از گذراندن سال اول خود در دوره های علوم پایه، دروسی مانند مکانیک کاربردی، ساخت و ساز، هیدرولیک، هیدرومکانیک، توپوگرافی، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی حمل و نقل، مواد، ساخت و ساز و مدیریت ساخت و ساز را می‌گذرانند. برنامه آکادمیک مهندسی عمران همچنین شامل ریاضیات، برنامه نویسی کامپیوتر و دروس اجتماعی غیر دپارتمانی است. علاوه بر آموزش عملی در بخش، دانشجویان به انجام تحقیقات نظری تشویق می‌شوند.

فرصت های تحصیلی رشته عمران قبرس شمالی

کارفرمایان و صاحبان شرکت‌ها از فارغ التحصیلان مهندسی عمران انتظار دارند که پیشینه تحصیلی قوی داشته باشند، بازار را درک کنند و در انطباق خود با پروژه‌های رهبری و گروهی صلاحیت داشته باشند. به همین دلیل، دانش‌آموزان با انجام آزمایش‌هایی در محل‌های ساختمانی با شرایط لازم، خود را بهبود می‌بخشند. دانش آموزان تحت نظارت معلمان خود در پروژه‌های علمی که به علم و اقتصاد ملی کمک می‌کند، شرکت می‌کنند. دانش آموزان با عزت نفس بالا فارغ التحصیل می‌شوند و در رفع نیازهای جامعه خودکفا و شایسته هستند. افزایش تحقیقات بالقوه نیز نیاز به یافته‌های مرتبط با مواد و فناوری‌های جدید را برای استفاده در ساخت و سازها ایجاد می‌کند

زمینه های شغلی رشته عمران

فارغ التحصیلان مهندسی عمران از دانشگاه بین المللی قبرس موظفند درک آموزشی نزدیک به بازار فعلی ایجاد کنند و در انطباق خود با رهبری و کار گروهی صلاحیت داشته باشند. دانش آموزان فارغ التحصیل از این برنامه دارای طیف گسترده‌ای از فرصت‌های شغلی مانند ساخت ساختمان‌های مهندسی پایه، پل‌ها، جاده‌ها، تونل‌ها، راه آهن، فرودگاه‌ها، بنادر، شبکه‌های فاضلاب، تصفیه خانه‌های آب، سدها و دریاچه‌ها هستند. آن‌ها می‌توانند در مؤسسات دولتی، بخش خصوصی کار کنند یا دفاتر خود را تأسیس کنند. از آنجایی که نیاز به مهندس عمران در آینده افزایش خواهد یافت، دانشجویان از امکان تامین معیشت بالایی برخوردار هستند.

فهرست