پزشکی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. پزشکی
  3. پزشکی

دانشکده پزشکی

پزشکی

مدت زمان: 6 سال

رشته-پزشکی-قبرس-شمالی

درباره رشته پزشکی دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

دانشکده پزشکی برای ارائه دیدگاهی جدید و متفاوت به آموزش پزشکی تأسیس شد. هدف تبدیل شدن به یک موسسه آموزشی و بهداشتی با استانداردهای جهانی با هدف انجام تحقیقات، ارائه آموزش از اعضای هیئت علمی منتخب و خدمت به رهبران فردا در زمینه پزشکی است. دوره آموزشی شش سال است و روش آموزش انگلیسی است. در طول سه سال اول، علاوه بر دروس نظری و آزمایشگاهی در علوم پایه و پزشکی بالینی، دوره‌های مقدماتی عمل بالینی با جزء اعمال بالینی وجود دارد. این برنامه شامل دوره‌های کارآموزی پزشکی در سال‌های چهارم و پنجم است. در سال ششم، دانش آموزان مسئولیت مراقبت از بیمار را بر عهده می‌گیرند و تحصیلات خود را زیر نظر مربیان آموزش تکمیل می‌کنند.

فرصت های تحصیلی رشته پزشکی دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

این دانشکده با هدف ارائه بهترین و بالاترین کیفیت آموزشی، مجهز به پیشرفته‌ترین تکنولوژی مورد نیاز برای

پزشکی-قبرس

آموزش و پژوهش در کلاس‌ها و آزمایشگاه‌ها می‌باشد. دانش آموزان انواع فرصت‌های تحقیق و مطالعه را در پزشکی مولکولی، بیوشیمی، علوم عصبی، کشت سلولی، میکروبیولوژی، فیزیولوژی عصبی و آزمایشگاه‌های همودینامیک پیدا خواهند کرد. علاوه بر یک آزمایشگاه مدل جامع که برای آموزش آناتومی طراحی شده است، یک اتاق جسد پیشرفته نیز وجود دارد. آموزش فیزیولوژی با داده‌های کامپیوتری، سیستم‌های ضبط و آزمایش ارائه می‌شود و هر دانش آموز با میکروسکوپ و مجموعه‌های آموزشی جداگانه ارائه می‌شود. همچنین، این برنامه به هر دانش آموز اجازه می‌دهد تا به طور فعال در آزمایش‌ها شرکت کند. تجزیه و تحلیل بیوشیمیایی و مولکولی، تجزیه و تحلیل متابولیسم، و تجزیه و تحلیل ساختاری و بیوشیمیایی میکروارگانیسم‌ها، در یک آزمایشگاه آموزشی جداگانه.

سایر رشته‌های موجود در شاخه پزشکی و علوم بهداشت مانند: داروسازی Mpharm،داروسازی PharmD، دندانپزشکی، فیزیوتراپی و توانبخشی نیز در دانشگاه بین المللی قبرس شمالی تدریس می‌شود. که برلای آشنایی بیشتر می‌توانید به صفحات اختصاصی این دروس مراجعه کنید.

زمینه های شغلی رشته پزشکی

دانشجویانی که از دانشکده پزشکی دانشگاه بین المللی قبرس فارغ التحصیل می شوند، این فرصت را خواهند داشت که به عنوان پزشک عمومی در موسسات بهداشتی دولتی و خصوصی مشغول به کار شوند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند برای “Ph.D” درخواست دهند. برنامه در گروه علوم پایه پزشکی سایر دانشگاه ها برای تبدیل شدن به دانشگاه.

 

پزشکان عمومی که مایل به دریافت آموزش‌های ویژه هستند، می‌توانند با شرکت در آزمون‌های مربوطه، تحصیلات تخصصی خود را در هر رشته تحصیلی در بیمارستان‌های تحقیقاتی یا بیمارستان‌های دانشگاهی ادامه دهند تا عنوان «دکتر متخصص» را کسب کنند. پزشکان می توانند در موسسات بهداشتی خصوصی یا دولتی در هر کشوری در جهان یا در کلینیک های خود کار کنند.

فهرست