دانشکده پزشکی - دانشگاه بین المللی قبرس

در باره دانشکده پزشکی

آموزش پزشکی مبتنی بر یک سیستم یکپارچه است که در آن موضوعات با رویکردی چند رشته ای در دوره مبتنی بر سیستم های مرتبط بررسی می شود. دوره های I، II و III بخش پیش بالینی آموزش پزشکی را تشکیل می دهند. علوم پایه در سال اول، عملکرد طبیعی بیولوژیکی ارگانیسم انسان در سال دوم و میکروبیولوژی پایه، مبانی روانی و پاتولوژیک بیماری های سیستم در سال سوم و ویژگی های بالینی و درمان ها با رویکرد چند رشته ای آموزش داده می شود. . در چارچوب همکاری آموزشی، سال های چهارم، پنجم و ششم آموزش پزشکی در دانشگاه Başkent، مرکز کاربردی و تحقیقاتی Adana-Turgut Noyan تکمیل خواهد شد. آموزش پزشکی در سال های چهارم و پنجم شامل ترکیبی از دوره ها و دوره های کارآموزی است. علاوه بر سخنرانی های تئوری، این برنامه همچنین شامل آموزش بستری، ویزیت بالینی، آماده سازی بیمار، بازدید از کلینیک سرپایی و مشاهده در اتاق عمل، سمینارها و ساعات مقاله و جلسات مشترک بین کلینیک ها است. سال ششم زمان کارآموزی است. دوره ها و دوره های کارآموزی نه تنها دانش و مهارت های جهانی، بلکه اصول پزشکی پیشگیری و نیازهای محلی را نیز پوشش می دهد. دانشجویان در کلیه مطالعات بالینی تحت نظارت اعضای هیئت علمی مسئول خود نقش فعال و مسئولیتی را بر عهده می گیرند. در این آخرین گام به سمت عمل پزشکی، دانش آموزان یاد خواهند گرفت که دانش نظری خود را در عمل پیاده کنند.

ماموریت و چشم انداز

دانشگاه بین المللی قبرس تحقیقات علمی را برای تبدیل شدن به یک دانشگاه پیشرو در زمینه خود، برای پرورش دانشمندان، تولید اطلاعات با کیفیت بالا و گسترش دانش و علم در شکل گیری سیاست های علمی ملی و بین المللی اتخاذ کرده است.

دانشکده پزشکی علاوه بر آموزش، یک دانشکده پیشرو در زمینه تحقیقات نیز می باشد و تنظیمات لازم به منظور تضمین مشارکت فعال کادر علمی در فعالیتهای تحقیق و توسعه دانشجویان کارشناسی ارشد و کارشناسی ایجاد شده است. . ماموریت ما تربیت دانشجویانمان به عنوان پزشکانی است که دانش، مهارت و ارزش های جهانی پزشکی را دارند. همچنین هدف ما تولید پیشرفته‌ترین راه‌حل‌ها برای مشکلات مرتبط با سلامت و کمک‌های علمی به دانش ملی و بین‌المللی است.

در نهایت، هدف ما این است که یک دانشکده محترم، مبتکر و پیشرو در سطوح ملی و بین المللی آموزش، مراقبت های بهداشتی و تحقیقات علمی باشیم.

فرصت های تحصیلی

به منظور ارائه بهترین و با کیفیت ترین آموزش به دانشجویان خود، دانشکده پزشکی مجهز به آزمایشگاه های آموزشی و تحقیقاتی با بالاترین سطح تکنولوژی می باشد. دانشجویان انواع فرصت های تحقیق و مطالعه را در آزمایشگاه های پزشکی مولکولی، بیوشیمی، علوم عصبی، کشت سلولی، میکروبیولوژی، فیزیولوژی عصبی و همودینامیک پیدا می کنند. یک اتاق جسد پیشرفته و همچنین یک آزمایشگاه مدل جامع برای آموزش آناتومی طراحی شده است. آموزش فیزیولوژی با سیستم های کامپیوتری داده، ضبط و آزمایش ارائه می شود و برای هر دانش آموز میکروسکوپ و مجموعه آموزشی جداگانه ارائه می شود. علاوه بر این، به هر دانش آموز اجازه می دهد تا فعالانه در آزمایش ها شرکت کند. یک آزمایشگاه آموزشی جداگانه که در آن تجزیه و تحلیل های بیوشیمیایی و مولکولی، تجزیه و تحلیل متابولیسم، و تجزیه و تحلیل ساختاری و بیوشیمیایی میکروارگانیسم ها انجام می شود، در زیرساخت دانشکده قرار دارد.

دانشکده پزشکی دانشگاه بین المللی قبرس شمالی در فهرست جهانی دانشکده های پزشکی قرار گرفته است.

دانشکده پزشکی CIU در فهرست جهانی پزشکی گنجانده شده است. فهرست جهانی یک سرمایه گذاری مشترک فدراسیون جهانی آموزش پزشکی (WFME) و بنیاد پیشرفت آموزش و تحقیقات پزشکی بین المللی (FAIMER) با همکاری بهداشت جهانی است. سازمان و دانشگاه کپنهاگ.

مدارس و فارغ التحصیلان مدارس موجود در این فهرست این امکان را دارند که در آزمون های تخصصی خود در ایالات متحده آمریکا شرکت کنند و به عنوان پزشک در هر کشوری در سراسر جهان (از جمله ایالات متحده آمریکا) کار کنند.

 

 

دوره های دانشکده پزشکی

فهرست