تحصیل مهندسی مکانیک در قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. مهندسی
  3. مهندسی مکانیک

مهندسی

مهندسی مکانیک

مدت زمان: 4

درباره رشته مکانیک دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

مهندسی مکانیک یکی از جامع‌ترین شاخه‌های رشته مهندسی می‌باشد. انرژی حرارتی، تولید، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، حمل و نقل و انواع ماشین‌ها این فرصت را به مهندس مکانیک می‌دهد تا در بسیاری از زمینه‌ها مانند: طراحی ماشین آلات جدید، توسعه فن آوری‌های جدید، اتخاذ یا استفاده از آن فعالیت کند. فن آوری‌های موجود در زمینه‌های جدید، تعمیر و نگهداری و ساخت. اینها از جمله اهداف اساسی دانشجویانی است که مایل به تحصیل در رشته مهندسی مکانیک هستند. کارآموزی اجباری تابستانی، بازدید از سایت فنی، سمینارهای ارائه شده توسط مهندسان یا مدیران شرکت‌های صنعتی فرصتی برای کسب اطلاعات در مورد طیف گسترده‌ای از شیوه‌ها فراهم می‌کند. روزهای کاری سالانه که توسط دانشگاه برگزار می‌شود، دانشجویان را قادر می‌سازد تا علایق خود را بهتر بشناسند و به انتخاب رشته‌های انتخابی خود کمک کنند.

فرصت های تحصیلی رشته مکانیک در قبرس شمالی

به کیفیت‌های مختلف در مقیاس ساختمان و محیط شهری، مجهز به آموزش معماری در مورد نظریه‌ها و روش‌های طراحی، سیستم‌ها و فن آوری‌های ساختمان و ساخت و ساز، گونه شناسی ساختمان، تاریخ هنر، تاریخ معماری، معماری است. محیط در ارتباط با شرایط اجتماعی، روانی، اقتصادی و فرهنگی. دانش آموزان تشویق خواهند شد تا با هم کار کنند، به یکدیگر کمک کنند و تصمیمات مشترک بگیرند.از نظر دانشگاه بین المللی قبرس شمالی پرورش رهبرانی با دید باز، دارای بینش و تجربه، شخصیت قوی و ویژگی‌های فکری ایده آل است تا در جامعه پیشتاز باشند. پروژه‌های معماری انجام‌شده در استودیوهای طراحی که عناصر اساسی آموزش معماری هستند، برداشت‌های ذهنی و فردی هستند که تفاوت‌هایی را با توجه به درک دانشجویان از جهان و معماری نشان می‌دهند.

زمینه های شغلی رشته مکانیک

مهندسی مکانیک پایه و اساس اکثر رشته های مهندسی است. به همین دلیل فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی قبرس که در رشته مهندسی مکانیک آموزش دیده اند می‌توانند در زمینه‌های مختلف این صنعت تخصص داشته باشند. فارغ التحصیلان ما دارای زیرساخت‌هایی هستند که می توانند در زمینه‌های مختلف مانند خودروسازی، هوافضا، تبدیل انرژی، اتوماسیون، تولید، کنترل محیط زیست و بیوتکنولوژی کار کنند. همچنین مهندسان مکانیک ما آموزش دیده‌اند تا با آگاهی محیطی و اخلاق حرفه‌ای در محیط کار عمل کنند. در این چارچوب، دانش‌آموزان ما آموزش می‌بینند تا در طراحی‌ها و اقدامات خود نسبت به این مسائل حساسیت نشان دهند.

فهرست