تحصیل طراحی ارتباطات بصری - دانشگاه بین المللی قبرس
 1. دانشگاه بین المللی قبرس
 2. ارتباطات
 3. طراحی ارتباطات بصری

ارتباطات

طراحی ارتباطات بصری

مدت زمان: 4

درباره رشته طراحی ارتباطات بصری دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

طراحی ارتباطات بصری که شامل زمینه‌های بسیاری مانند عکاسی، تولید ویدئو، طراحی تبلیغات، طراحی بازی و طراحی صفحه است، با افزایش نیازهای قرن‌های گذشته پدیدار شد. به دلیل این ویژگی‌ها، ارتباطات بصری جایگاه منحصر به فرد خود را در دانشکده‌های ارتباطات دارد. طراحی ارتباطات بصری از محدودیت‌های طراحی گرافیک فراتر رفته و طیف گسترده‌ای از حوزه‌های مرتبط با ارتباطات مانند تولید تلویزیون و فیلم، پردازش ویدئو و تصویر، انیمیشن‌های دو بعدی و سه بعدی، عکاسی، طراحی بسته‌بندی و طراحی هویت سازمانی را در بر می‌گیرد. آموزش طراحی ارتباطات بصری، به طور خلاصه، برای دانش‌آموزانی است که دوست دارند دانش، ایده‌ها و رویاها را با استفاده از تصاویر، فیلم‌ها و فیلم‌های عکاسی منتقل کنند و می‌خواهند پتانسیل خلاقانه در عناصر بصری و چیزهای جدیدی را که عمیقاً بر آن‌ها تأثیر می‌گذارد کشف کنند.

فرصت های تحصیلی رشته طراحی ارتباطات بصری

این برنامه از یک رویکرد بین رشته‌ای با استفاده از هنر و فناوری استفاده می‌کند، که توسط سایر رشته‌های علمی پشتیبانی می‌شود، که به دانشجویان این دپارتمان اجازه می‌دهد تا در طول تحصیل تجربه کاری واقعی داشته باشند. علاوه بر دوره‌های نظری که در آن گرایش‌های زیبایی شناسی فعلی و مبانی نظری ارتباطات در تعامل متقابل آموزش داده می‌شود، این دپارتمان تولید ویدئو، طراحی چند رسانه‌ای، انیمیشن‌های گرافیکی دوبعدی و سه بعدی، ویرایش و گرافیک‌های عمومی و طراحی وب را ارائه می‌دهد، که در آن دانشجویان می‌توانند پتانسیل خلاقانه خود را کشف کرده و با کمک متخصصان اعضای هیئت علمی آن‌ها را بیشتر توسعه دهید. این دوره‌ها در فضای بین المللی توسط اساتید دانشگاهی و اساتید مجرب و متخصص در عمل برگزار می‌شود. از آنجایی که زبان آموزشی برنامه انگلیسی است، فارغ التحصیلان می‌توانند با تجربه‌ای که از نمایه بین المللی دانشگاه و دپارتمان به دست آورده اند، به راحتی با آژانس‌ها و سازمان‌های رسانه‌ای بین المللی سازگار شوند.

سایر رشته‌های این دانشکده شامل: رشته روابط عمومی، روزنامه نگاری و رادیو، تلویزیون و سینما است.

زمینه های شغلی رشته طراحی ارتباطات بصری

دانشجویانی که از دپارتمان طراحی ارتباطات بصری از دانشگاه بین المللی قبرس فارغ التحصیل می‌شوند، می‌توانند با مهارت‌های بین رشته‌ای فکری و خلاقانه‌ای که به دست آورده اند و مهارت‌های خود برای تسلط بر فناوری‌های ارتباطی جدید، فرصت کار در بسیاری از زمینه‌های بخش ارتباطات را به دست آورند. علاوه بر این، دانشجویان در صورت تمایل می‌توانند خود را به سمت رشته تحصیلی هدایت کنند. با همکاری‌های موجود با سازمان‌های رسانه‌ای، آژانس‌ها و چاپخانه‌ها، دانشجویان این دپارتمان این شانس را دارند که در طول تحصیل در زندگی تجاری واقعی تجربه کسب کنند. فارغ التحصیلان ما می ‌توانند با دانش فنی و مهارت‌های خلاقانه‌ای که به دست آورده اند، فرصت‌های شغلی در زمینه‌های زیر پیدا کنند:

 • طراحی وب سایت
 • انیمیشن
 • طراحی اطلاعات تعاملی
 • طراحی گرافیکی و چند رسانه‌ای به کمک کامپیوتر
 • تبلیغات و روابط عمومی
 • تولید فیلم و ویدئو
 • طراحی جلوه‌های ویژه
 • پس تولید
 • مدیر هنری یا مدیر خلاق در آژانس‌های تبلیغاتی
 • نرم افزار PC Screen Work
 • ویرایش لباس در سازمان‌های تلویزیونی محلی، منطقه‌ای و ملی
فهرست