دانشکده داروسازی قبرس - دانشگاه بین المللی قبرس

دانشکده-داروسازی

درباره رشته دارو سازی در دانشگاه قبرس

دانشکده داروسازی دانشگاه بین المللی قبرس، تحصیلات خود را در سال تحصیلی 2011-2012 با مدرک M.Pharm 5 ساله آغاز کرد. و 6 ساله فارم.د. درجه. این دانشکده از سال 2017 توسط شورای داروسازی نیجریه (شورای داروسازی نیجریه) معتبر است و فرصت های تحصیلی ملی و بین المللی را به دانشجویان ارائه می دهد.

ماموریت و چشم انداز

دانشکده داروسازی دانشگاه بین المللی قبرس، دانشکده ای است که با توجه به پیشرفت های علمی جدید، در زمینه پزشکی و داروسازی، با در نظر گرفتن سلامت عمومی و آگاهی به عنوان اولویت اصلی خود، آموزش ارائه می دهد. هدف این دانشکده تربیت دانشجویانی است که از نظر علمی و اجتماعی مسئولیت‌پذیر، دارای تفکر انتقادی، منصفانه، اخلاقی، دموکراتیک و سکولار باشند و مجهز به ارائه خدمات داروسازی با محیط دانشگاهی پذیرفته شده بین‌المللی در زمینه آموزش و پژوهش باشند.

دانشکده داروسازی در تمامی مراحل فرآیند دارویی، از تحقیق و توسعه مواد اولیه و فرآورده های دارویی گرفته تا ارائه آنها به بیمار و نظارت بر آن در بدن، در محیط آکادمیک بین المللی ارائه شده، نقش فعالی دارد. این دانشکده با مشارکت در مطالعات علمی در این زمینه، داروسازانی را که شایستگی خدمت به سلامت اجتماعی و ارزش های اخلاقی را با تفکر بیمار محور دارند، آموزش می دهد.

فرصتهای آموزشی

دانشکده حقوق از نظر زمینه های شغلی کاملاً گسترده است. پس از گذراندن دوره 4 ساله دوره کارشناسی در گروه حقوق ، دانشجویان می توانند با توجه به زمینه ای که در دوره کارآموزی در آن تخصص دارند ، به عنوان “قاضی” ، “دادستان” یا “وکیل” کار کنند. برخی از دانشجویان همچنین به عنوان “مشاور” به کار خود ادامه می دهند. از این نظر ، فرصت های شغلی برای دانشجویانی که از دانشکده حقوق فارغ التحصیل می شوند ، می تواند گسترش یابد.

اعتبار دانشکده داروسازی قبرس شمالی

برنامه های داروسازی (MPharm) و داروسازی (PharmD) دانشکده توسط آژانس اعتباربخشی در علوم بهداشتی و اجتماعی (AHPGS) معتبر است.

فرصت های تحصیلی

دانشکده داروسازی M.Pharm 5 ساله ارائه می دهد. و 6 ساله فارم.د. برنامه ها. در Pharm.D. برنامه، 5 سال اول موازی با M.Pharm است. برنامه، و سال ششم برنامه شامل تمرینات و دوره های کارآموزی با کلاس های بیشتر است. این برنامه توسط شورای داروسازی نیجریه (شورای داروسازی نیجریه) معتبر است، بر روی مطالعات آزمایشگاهی و همچنین دوره های نظری تمرکز دارد. علاوه بر دروس ارائه شده توسط کادر آموزشی متخصص، دانشجویان این امکان را دارند که با تهیه پروژه فارغ التحصیلی در سال آخر خود، زیر نظر اعضای هیئت علمی، بر روی شاخه های مورد علاقه خود تمرکز کنند.

مرکز اطلاع رسانی دارویی دانشکده داروسازی خدماتی را برای پاسخگویی به سؤالات مربوط به تداخلات دارویی، عوارض جانبی و سایر مسائل مربوط به دارو توسط تیم خود از اعضای هیئت علمی دانشکده داروسازی بالینی و دانشجویان دکتری ارائه می دهد.

دوره های دانشکده داروسازی

فهرست