دانشکده علوم پزشکی - دانشگاه بین المللی قبرس

درباره دانشکده علوم پزشکی قبرس

دانشکده علوم پزشکی، دانشگاه بین المللی قبرس در سال تحصیلی 2012-2013 راه اندازی شد و دانشجویان را در بخش تغذیه و رژیم غذایی پذیرش می کرد. و بخش فیزیوتراپی و توانبخشی. این دانشکده به ترتیب گروه پرستاری (2014-2015)، گروه مددکاری اجتماعی (2015-2016) و گروه خدمات اجتماعی (2016-2017) را با تایید شورای آموزش عالی و YÖDAK افتتاح کرد. در ترم های آینده، دانشکده علوم بهداشتی به همراه بخش ها/برنامه های جدید به توسعه و رشد ادامه خواهد داد.

ماموریت و چشم انداز دانشکده علوم پزشکی قبرس

در راستای اهداف دانشگاه ، دانشکده خدمات بهداشتی پیشگیرانه ، درمانی و توانبخشی در سطح ملی و بین المللی را به افراد سالم / بیمار ، خانواده ها و جامعه ارائه می دهد ، و نقش مربی ، پزشک ، مدیر و محقق را به عنوان انجام مطالعات علمی برای بهبود جامعه و حرفه ، آموزش پرسنل مراقبت های بهداشتی با شایستگی های یک سخنران خوب ، متفکر انتقادی ، و مسئله ساز و استفاده کننده از فناوری علمی را دارد.
این دانشکده همچنین با هدف ارائه آموزش و انجام تحقیقات در سطح ملی و بین المللی ، داشتن یک فرهنگ نهادی قوی و هویت کاملاً تثبیت شده با دانشگاهیان متخصص و خبره که می توانند علم و خدمات اجتماعی را با هم ترکیب کنند. فارغ التحصیلان در زمینه علوم بهداشتی دارای جایگاه ممتازی خواهند بود و با توجه به اقدامات موفقیت آمیز مراقبت های بهداشتی ، توسط نهادهای بهداشتی ترجیح داده می شوند.

فرصتهای آموزشی دانشکده علوم پزشکی قبرس

در محوطه دانشگاه خود در نیکوزیا ، ما دفاتر و آزمایشگاه هایی در همان ساختمان دانشکده علوم پزشکی و آموزشگاه حرفه ای علوم بهداشت داریم. دانش نظری و مهارت های فنی توسط اعضای هیئت علمی شناخته شده و سپس دوره های عملی دانشجویان درموسسات بهداشتی مانند بیمارستان ها تدریس می شود. این دانشکده میزبان آزمایشگاههای کاملاً مجهز برای پرستاری ، فیزیوتراپی و توان بخشی ، تغذیه و تن سنجی است که به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های خود را از طریق به روزترین شبیه سازها ، مدل ها ، ابزارها و تجهیزات در اختیار خود قرار دهند. دانشجویان ما دانش و مهارت خود را در بیمارستان ها در طول دوره کارآموزی تابستانی تقویت می کنند. فرصت های آموزش و تمرین در چارچوب توافقات دو جانبه CIU با دانشگاه های خارج از کشور منعقد شده است. دانشجویان همچنین امکان همکاری با سازمانهای غیر دولتی را دارند. مراحل اعتباربخشی نیز در بخشهایی با فارغ التحصیلان آغاز شده است.

دانشجویان می توانند در طول تحصیلات خود در کلوپ بهداشت دانشکده ما و سایر انجمن های دانشجویی در فعالیت های فوق برنامه شرکت کنند. دانشجویان ما همچنین این فرصت را دارند که در رویدادهای مختلف علمی ، اجتماعی و فرهنگی در سطح ملی و بین المللی مانند جلسات ، کارگاه ها ، کنفرانس ها و نشست های هم اندیشی که توسط دانشجویان ما و سایر بخش ها برای رشد شخصی خودشان برگزار می شود ، شرکت کنند.

دوره های علوم پزشکی

فهرست