تحصیل تولید و فناوری های گیاهی در قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. علوم و فنون کشاورزی
  3. تولید و فناوری های گیاهی

علوم و فنون کشاورزی

تولید و فناوری های گیاهی

مدت زمان: 4

درباره رشته تولید و فناوری های گیاهی دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

دروس ارائه شده توسط دپارتمان تولید و فناوری‌ های گیاهی شامل ریاضیات، زیست شناسی، شیمی، بوم شناسی کشاورزی، هواشناسی، دانش خاک، کاشت، بهره‌وری خاک، اصول تولید میوه، اصلاح نباتات باغی و توسعه غلات مناسب برای آب و هوای خنک است. دپارتمان زمینه‌ای را برای کاربردهای عملی این دوره‌ها فراهم می‌کند. علاوه بر این، دانشجویان تولید زیستی به تولیدکنندگان کمک می‌کنند تا بهره‌وری را بررسی کنند.

فرصت های تحصیلی رشته تولید و فناوری های گیاهی در قبرس شمالی

دانشجویان دپارتمان این فرصت را دارند که تحقیقات انجام دهند، بخشی از آموزش کاربردی شوند و فرصت کارآموزی در مزرعه عملی، تحقیقاتی و آموزشی 29400 هکتاری در نزدیکی پردیس CIU را داشته باشند که شامل 6550 هکتار زمین کشاورزی، 4200 هکتار زیتون است. درخت، 750 درخت میوه مختلف و 1600 هکتار تاکستان. 450 هکتار برای کشت گلخانه ای و 250 هکتار برای کشت سبزی آزاد است. محصولات زراعی مانند شبدر در 20300 جریب و مرغداری در 1000 جریب با پرورش گوسفند، بز و گاو با اشغال 850 هکتار زمین انجام می‌شود.

زمینه های شغلی رشته تولید و فناوری های گیاهی

انتظار می‌رود فارغ التحصیلان این رشته از دانشگاه بین المللی قبرس به عنوان مدیر یا تکنسین در شرکت‌های چند ملیتی یا بین المللی کار کنند. آن‌ها قادر به راه اندازی و مدیریت شرکت‌های تولیدات گیاهی و حیوانی و یا انجام مطالعات خصوصی و رسمی هستند. آن‌ها ممکن است در آژانس‌هایی که خدمات آموزشی و ترویجی را ارائه می‌دهند، شغل داشته باشند. شرکت‌های مشاوره؛ کنترل-گواهینامه؛ طراحی و مدیریت پروژه؛ بازاریابی محصولات کشاورزی و نهاده‌ها؛ صنعت خرده فروشی؛ گردشگری؛ پردازش، بسته بندی، ذخیره‌سازی و حمل و نقل محصولات کشاورزی؛ شهرداری‌ها و بازارها، تولید بذر، نهال و نهال، تولید تخم مرغ و مواد اصلاحی و در کشاورزی. انتظار می رود فارغ التحصیلان بتوانند کسب و کار خود را در نتیجه بهبود مهارت های شخصی و کارآفرینی که در طول تحصیلشان ایجاد شده است، راه اندازی کنند.

فهرست