تحصیل رسانه های دیجیتال و بازاریابی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. اقتصاد و علوم اداری
  3. رسانه های دیجیتال و بازاریابی

اقتصاد و علوم اداری

رسانه های دیجیتال و بازاریابی

مدت زمان: 4

درباره رشته رسانه های دیجیتال و بازاریابی دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

این برنامه بر ارائه تصویری گسترده از نوآوری های سریع فن آوری آمیخته با فرهنگ و هنر متمرکز است که به خلاقیت، دانش و فناوری مترقی همراه با پایگاه‌های دانش متعارف نیاز دارد. از آنجایی که جامعه مبتنی بر فناوری امروزی به توانایی پیش‌بینی جهت‌های آینده فناوری پیشرفته و پاسخگویی به خواسته‌های جدید با رویکردهای خلاقانه نیاز دارد، این برنامه دوره‌های سفارشی‌سازی شده را برای پاسخگویی به نیازهای شرکت‌ها از جمله توسعه مهارت‌های رقابتی در سطح جهانی برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد که فرهنگ و روندهای فناوری جهانی را منعکس می‌کند. به خصوص در زمینه بازاریابی.

این برنامه به روزترین برنامه درسی را ارائه می‌دهد تا نیازهای مورد نیاز متخصصان واجد شرایط و با استعداد را برآورده کند که می‌توانند رسانه های دیجیتال و بازاریابی را در شرایط به سرعت در حال تغییر هدایت کنند. این برنامه چشم اندازی از جهانی به سرعت در حال تغییر با ماهیت بین رشته‌ای خود را ارائه می‌دهد و هدف آن تجهیز دانش آموزان به دانش نظری و کاربردهای عملی رسانه‌های دیجیتال فعلی و برنامه‌های بازاریابی در دنیای تجارت امروز است.

فرصت های تحصیلی رشته رسانه های دیجیتال و بازاریابی

برنامه درسی چهار ساله با هدف توسعه دانش و مهارت‌های دانش آموزان به صورت نظری و عملی است. در دو ترم اول، دانشجویان دوره‌های ارتباطات پایه، رسانه و بازاریابی، فناوری اطلاعات، انگلیسی و اقتصاد را می‌گذرانند.
همچنین دوره‌های رسانه دیجیتال و بازاریابی دیجیتال از ترم 3 به آن‌ها داده می‌شود. دانشجویان ترم چهارم به بعد این امکان را دارند که دروس مختلف مرتبط با رشته مورد نظر خود را بگذرانند.

زمینه های شغلی رشته رسانه های دیجیتال و بازاریابی

امروزه رسانه های دیجیتال در آموزش و همچنین در تمام جنبه‌های زندگی ما محبوب شده‌اند. در نتیجه استفاده گسترده از رسانه‌های دیجیتال، مفاهیم جدیدی مانند تجارت الکترونیک و بازاریابی الکترونیکی ظهور کرده است. بنابراین، انتظار می‌رود که آموزش افرادی که می‌خواهند در بسیاری از بخش‌ها کار کنند، بر این اساس برنامه ریزی شود. در این مرحله، پرسنل آموزش دیده لازمه استفاده از رسانه های دیجیتال است، زیرا در تمام زمینه های بخش تجارت استفاده می‌شود. با توجه به این تحولات، نیاز به دانشگاهیان تحصیلکرده وجود دارد که بتوانند پرسنلی در این زمینه تربیت کنند. فارغ التحصیلان این برنامه می‌توانند در زمینه‌های مختلف رسانه و بخش بازاریابی شغل پیدا کنند و همچنین بتوانند در مقطع کارشناسی ارشد در این زمینه تحصیل کنند.

فهرست