داروسازی PharmD - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. داروسازی
  3. داروسازی PharmD

داروسازی

داروسازی PharmD

مدت زمان: 6 سال

pharmd-pic

در مورد برنامه داروسازی PharmD

فارغ التحصیلان دانشکده داروسازی دانشگاه بین المللی قبرس (CIU) عنوان “داروساز” را کسب می کنند. این دانشکده در یک ساختمان نوآورانه مرکز علم و فناوری مستقر است که مجهز به جدیدترین دستگاه های پیشرفته در آزمایشگاه ها است که هم به دانش نظری و هم مهارت های عملی اهمیت می دهد. دانشکده داروسازی با کادر علمی واجد شرایط خود به زبان انگلیسی سخنرانی می کند و داروسازان فارغ التحصیل پیشرفت های علمی را با اخلاق حرفه ای با استفاده از دیدگاه جهانی دنبال می کنند.

فرصت های تحصیلی داروسازی PharmD

فارغ التحصیلان دانشکده داروسازی دانشگاه بین المللی قبرس (CIU) عنوان “داروساز” را کسب می کنند. این دانشکده عض

pharmd

و سازمان های مختلف در زمینه های علمی و اجتماعی مانند انجمن دانشجویان داروسازی اروپا تحت نام CIUPSA است. شهرت ملی و بین المللی پیشرو دانشکده با اخذ اعتبار از شورای داروسازی نیجریه شناخته شده است. این دانشکده در یک ساختمان نوآورانه مرکز علم و فناوری مستقر است که مجهز به جدیدترین دستگاه های پیشرفته در آزمایشگاه ها است که هم به دانش نظری و هم مهارت های عملی اهمیت می دهد. دانشکده داروسازی با کادر علمی واجد شرایط خود به زبان انگلیسی سخنرانی می کند و داروسازان فارغ التحصیل پیشرفت های علمی را با اخلاق حرفه ای با استفاده از دیدگاه جهانی دنبال می کنند.

اعتبارنامه ها و عضویت ها داروسازی PharmD

این دانشکده عضو سازمان های مختلف در هر دو زمینه دانشگاهی و اجتماعی مانند انجمن دانشجویان داروسازی اروپا تحت نام CIUPSA است. شهرت ملی و بین المللی پیشرو این دانشکده با اخذ اعتبار از شورای داروسازی نیجریه تاج گذاری شده است. استانداردهای بین المللی تضمین کیفیت برنامه PharmD نیز توسط آژانس اعتباربخشی در علوم بهداشتی و اجتماعی (AHPGS) در 30 ژوئن 2022 مورد ارزیابی قرار گرفت و مورد تایید قرار گرفت.

زمینه های شغلی داروسازی PharmD دانشگاه قبرس شمالی

فارغ التحصیلان دانشکده داروسازی نقش گسترده ای در بخش سلامت دارند. آنها ممکن است در بخش های مرتبط وزارتخانه های بهداشت، داروخانه ها، بیمارستان ها و صنعت دارو کار کنند. آنها همچنین ممکن است در آزمایشگاه های تحقیق و توسعه، بخش های کنترل کیفیت و صنایع آرایشی و بهداشتی کار کنند. کسانی که دوست دارند حرفه خود را در رشته های دانشگاهی دنبال کنند، می توانند با گذراندن دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در این زمینه تخصص پیدا کنند.

فهرست