بورسیه دانشگاه های قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس

در این مقاله میخواهیم به مبحث بورسیه دانشگاه‌ های قبرس شمالی در تمام مقاطع تحصیلی مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا بپردازیم، پس تا پایان با ما همراه باشید:

قبرس کشوری با آب و هوای بی‌نظیر مدیترانه‌ای که نیمی از آن در آسیا و نیمی دیگر در اروپا واقع شده است یکی از پرمخاطب‌ترین کشورها برای بورسیه تحصیلی است. این کشور با در دست داشتن دانشگاه‌های به نام و معتبر بین المللی امکان بورسیه دانشگاه های قبرس شمالی را برای دانشجویان از سراسر دنیا فراهم کرده است.

بورسیه دانشگاه های قبرس شمالی

فرصت های بورسیه برای دانشجویان مقطع لیسانس
دانشگاه بین المللی قبرس بورسیه‌های تحصیلی را برای دانشجویان خود به عنوان انگیزه‌ای برای موفقیت فراهم می‌کند، به طوری که اکثر دانشجویان از بورسیه‌های تحصیلی 50٪، 75٪ یا 100٪ یا هزینه‌های تحصیلی با تخفیف در هر ترم تحصیلی بهره مند می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه دانشگاه های قبرس شمالی، لطفا از طریق شماره تلفن 09125488548 با ما تماس بگیرید.

 

این کشور با دارا بودن آب و هوایی سالم کشوری 4 فصل با زیبایی‌های بسیار است. کشوری با روزهای تابستانی گرم که مناسب برای تفریحات و ورزش‌های پرهیجان آبی است و شب‌های زمستانی سرد با کافه و رستوران‌ها و کلوب‌های شبانه. پایتخت قبرس شمالی شهر نیکوزیا که مرکز اقتصاد و تجارت در این کشور می‌باشد، با جمعیتی حدود 50000 هزار نفر شهری مدرن و زیبا است که محل قرارگیری ادارات دولتی و سفارتخانه‌ها و کالج‌های معتبر در این کشور است. این شهر با امکانات اقامتی و تحصیلی فراوانی که دارد چندی از بهترین دانشگاه‌های قبرس را مانند: دانشگاه بین المللی CIU، دانشگاه خاور نزدیک NEU، دانشگاه اروپایی قبرس EUC و دانشگاه نیکوزیا و… را در خود جای داده است.

بورسیه تحصیلی در کشور قبرس

دانشگاه‌های قبرس پلی میان شما و دستیابی به رویایتان هستند! برای رسیدن به این رویا تنها کاری که شما باید انجام دهید کسب نمراتی عالی و ارائه مدارک معتبر است. در قبرس بورسیه تحصیلی در شرایط متفاوتی به دانشجویان داده می‌شود از تخفیفات 50 تا 70 درصدی در شهریه تا انتقالی به دانشگاه‌های معتبر اروپایی و امریکایی و… در کشورهای دیگر و اقامت تحصیلی در کشورهایی که ورود به آنان کار دشواری است.

ciuuni نماینده رسمی و قانونی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های قبرس شمالی یعنی دانشگاه بین المللی CIU است که برای شما عزیزان جویای علم و دانشجویان سختکوش خواهان بورسیه دانشگاه‌ های قبرس شمالی، این امکان را فراهم کرده است تا با مراجعه به وبسایت ciuuni.com یا تماس با  شماره‌های 09125488548 02177627589 در تهران، بدون پرداخت کوچکترین هزینه‌ای برای بورسیه و پذیرش در قبرس شمالی اقدام نموده و وارد این کشور شوید.

هزینه تحصیل در قبرس شمالی

در کشور قبرس هزینه زندگی و تحصیل مناسب‌تر از دیگر کشورهای اروپایی و امریکایی است. البته اوضاع فعلی دلار در کشور ما تا حدود زیادی مردم و دانشجویان را دچار تشویش کرده است. اما با احتساب همین قیمت‌های بالای دلار هم هنوز قبرس جای عالی برای اقامت و تحصیل به دور از تشویش و تلاطم‌های سیاسی است.

یکی از جذابیت‌های این کشور بورسیه تحصیلی در قبرس شمالی است، که در تمامی مقاطع و شرایط مختلف به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا به آنچه که در رویا به آن می‌اندیشند، در واقعیت دست بیابند.

بورسیه تحصیلی دانشگاه های قبرس شمالی در مقطع کارشناسی

در دانشگاه‌های قبرس بورسیه تحصیلی در تمام مقاطع انجام می‌شود و همه متقاضیان برای ورود به مقطع کارشناسی باید دوره متوسطه را گذرانده و مدرک رسمی آن را به دانشگاه مورد نظرشان ارائه دهند، تا بتوانند در دانشگاه‌های بی‌نظیر این کشور پذیرش گرفته و شروع به تحصیل کنند. بورسیه دانشگاه های قبرس شمالی در مقطع کارشناسی جزء مقاطعی است که برخی از دانشگاه‌ها اقدام به ارائه آن می‌کنند. در این مقطع تحصیلی تقاضا بسیار بالا است و دانشجویان بسیاری از نقاط مختلف دنیا به دنبال پذیرش و ورود به دانشگاه‌ها هستند. به همین دلیل است که در مقطع کارشناسی میزان بورسیه تحصیلی برای کمک به تحصیل دانشجویان در صورت کسب معدل بالا، بورسیه تحصیلی 50% است که شامل حال دانشجویان می‌شود.

ارائه مدارک برای بورسیه تحصیلی در دانشگاه های قبرس شمالی

همانطور که می‌دانید برای خروج از کشور و اقامت در یک کشور دیگر و مشغول شدن به کار و تحصیل نیاز به ارائه مدارکی است که پیشینه و شرایط فعلی شما را نشان دهند. به همین منظور برای اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه های قبرس شمالی باید مدارک زیر را به دانشگاه و سفارت ارائه دهید:

• ارائه گذرنامه معتبر همراه با کپی
• ارائه چند قطعه عکس
• ارائه اصل و کپی مدارک تحصیلی پیشین ( مدرک دیپلم )
• ارائه ترجمه تمامی مدارک شناسی و تحصیلی
• گواهی عدم سوء پیشینه
• ارائه انگیزه نامه

بورسیه تحصیلی دانشگاه های قبرس شمالی در مقطع کارشناسی ارشد

دانشجویان مقاطع بالاتر مانند کارشناسی ارشد برای دریافت بورسیه دانشگاه‌ های قبرس شمالی نیاز به کسب معدلی مابین 15 تا 20 دارند و زیر این معدل نمی‌تواند راهی را در بورسیه برایتان باز کند. در این مقطع غیر از معدل تحقیقات شما نیز و همچنین داشتن مدرک آیلتس 6 به بالا از موارد تاثیرگذار در روند کار است. در این مقطع بورسیه تحصیلی از 25% تا 75% به دانشجویان واجد شرایط اهدا می‌شود.

بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا در قبرس

در این مقطع تحصیلی عالیه رشته‌های تحصیلی مختلف و دانشگاه‌های معتبر و بین المللی به نامی مانند دانشگاه CIU امکان بورسیه تحصیلی و تخفیف شهریه را برای دانشجویان برتر فراهم می‌نمایند. در این مقطع نیز مانند کارشناسی ارشد بین 25 تا 75 درصد به دانشجویان واجد شرایط بورسیه داده می‌شود. میزان بورسیه تحصیلی که در قبرس به دانشجویان تعلق می‌گیرد بستگی به دانشگاه و میزان شهریه و همچنین رشته تحصیلی دانشجو دارد.

بورسیه دانشگاه های قبرس شمالی

بورسیه دانشگاه های قبرس شمالی

بورسیه تحصیلی برای ورزشکاران در قبرس شمالی

در بورسیه دانشگاه‌ های قبرس شمالی برای تمامی ورزشکاران در هر رشته ورزشی که داری مدال و کسب مقام اول در کشور خود شده باشند امکان بورسیه تحصیلی فراهم است. اینکه دانشجو مقام آور رشته ورزشی انفرادی یا تیمی باشد مطرح نیست، فقط مهم این است که در یکی از تیم‌های ورزشی دانشگاه عضو شود. در این صورت می‌تواند از امکان بورسیه تحصیلی و خوابگاه بهره‌مند شود.

بورسیه تحصیلی در دانشگاه های معتبر قبرس شمالی

در این بخش می‌خواهیم در مورد شرایط بورسیه دانشگاه‌ های قبرس شمالی چندتا از دانشگاه‌های به نام و معتبر قبرس شمالی صحبت کنیم پس با ما همراه باشید:

بورسیه تحصیلی در دانشگاه CIU

دانشگاه بین المللی CIU در قبرس شمالی یکی از دانشگاه‌هایی است که بورسیه تحصیلی با شرایط بسیار خوبی را برای دانشجویان فراهم می‌آورد. از این رو این دانشگاه در کنار مرتبه تحصیلی عالی و رتبه بالا در میان دانشگاه‌های بین المللی، از نظر شرایط تحصیل و اقامت دانشجویان هم بسیار عالی است و انتخاب حتمی بسیاری از دانشجویان می‌باشد.

در مقطع کارشناسی بورسیه تحصیلی 50% به دانشجویان ارائه می‌‌شود و البته در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی در تمامی مقاطع دارای بورسیه 50% هستند. در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه بورسیه 75% به دانشجویان برتر ارائه می‌دهد.

در اینجا به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهیم برای اطلاع کامل از شرایط اخذ پذیرش دانشگاه بین المللی CIU و شرایط کامل بورسیه تحصیلی این دانشگاه و امکانات اقامتی که می‌توانید در کنار تحصیل داشته باشید به صفحه دانشگاه قبرس شمالیCIU در وبسایت ciuuni .com مراجعه نمایید، تا همه آنچه که برای راهنمایی نیاز دارید در اختیار شما قرار بگیرد. پس با شماره‌های 09125488548 یا 02177529713 در تهران تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

بورسیه تحصیلی دانشگاه خاور نزدیک ENU

بورسیه تحصیلی دانشگاه ENU از %25 تا 75% است که در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد که اعتبار آن نسبت به مقطع تحصیلی بین دو تا چهار سال است. اگر در مدت مشخص شده تحصیلات دانشجو به اتمام نرسد اعتبار بورسیه به پایان می‌رسد و الباقی ترم‌های باقیمانده طبق روال معمول دانشگاه محاسبه می‌گردد.
شهریه‌های دانشگاه ENU جزء مبالغ بالا محسوب می‌شود ولی از طرفی بورسیه‌های تحصیلی که به دانشجویان تعلق می‌گیرد، بسیار مناسب و متفاوت است.

بورسیه تحصیلی دانشگاه دانشگاه اروپایی قبرس EUC

در دانشگاه EUC بورسیه تحصیلی برای دانشجویان به دو صورت بورسیه تحصیلی عالی و بورسیه تحصیلی دانش آموختگان داده می‌شود. در این دانشگاه به اعضای درجه یک خانواده کسانی که از EUC فارغ التحصیل شدن 10% برای تحصیل 10% تخفیف داده می‌شود و به دانشجویانی که استطاعت مالی کمتری دارند کمک‌های مالی برای تحصیل داده می‌شود.

دانشگاه نیکوزیا

بورسیه تحصیلی در این دانشگاه شامل موارد مختلفی مانند بورسیه علمی، کمک هزینه تحصیل و بورسیه ورزشی و بورسیه‌های اختصاصی به دانشجویان داده می‌شود. در بورسیه تحصیلی اگر 2 ترم متوالی معدل بالا و عملکرد علمی عالی که مد نظر دانشگاه هست را دریافت کنید می‌توانید از بورسیه دانشگاه نیکوزیا بهره‌مند شوید.

در مبحث بورسیه دانشگاه های قبرس شمالی باید بگوییم غیر از این دانشگاه‌هایی که نام بردیم بسیاری دانشگاه دیگر نیز در قبرس شمالی وجود دارند که در کنار سطح آموزشی بالا و امکانات اقامتی و رفاهی که برای دانشجویان خود قائل هستند بورسیه تحصیلی با شرایط مختلف در نظر می‌گیرند تا دانشجویان با خیال راحت طول دوران تحصیل خود را بگذرانند و تجربه عالی از تحصیل در قبرس شمالی  را با خود به همراه ببرند.

در این بخش از بورسیه دانشگاه های قبرس شمالی، پیشنهاد ما به شما این است که به مقاله لیست دانشگاه‌های قبرس شمالی مراجعه کنید تا از امکانات و شرایط بهترین و برترین دانشگاه‌های قبرس شمالی مطلع شوید. در پایان این نوید را به شما عزیزان می‌دهیم که می‌توانید با مراجعه به سایت 66holding.com و مشاوره این هلدینگ بدون پرداخت هزینه، اطلاعات کافی درباره خرید ملک و شرایط اقامت و سرمایه گذاری در قبرس شمالی مطلع شوید.

با شماره تماس 00905338494714 در قبرس شمالی تماس حاصل کنید تا از پروژه‌های درحال ساخت و یا آماده تحویل مناسب سرمایه گذاری در این کشور مطلع شوید و با امنیت خاطر صاحب ملک در قبرس شمالی باشید.

فهرست