دندانپزشکی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. دندانپزشکی
  3. دندانپزشکی

دندانپزشکی

دندانپزشکی

مدت زمان: 5 سال

ciu-dentistry

درباره رشته دندانپزشکی

دانشکده دندانپزشکی با هدف تبدیل شدن به یک دانشکده پیشرو در سلامت عمومی است که دندانپزشکان واجد شرایطی را تربیت می کند که بتوانند با استفاده از علم و فناوری در بالاترین سطح به اطلاعات دست یابند، کنجکاو باشند، ارزش های اخلاقی داشته باشند، دانش و مهارت های لازم برای کاربرد در بخش سلامت را به کار گیرند. . آموزش برنامه دندانپزشکی زیر گروه های جراحی دهان و فک و صورت، رادیولوژی دهان و فک و صورت، دندانپزشکی کودکان، ریشه دندان، ارتودنسی، پریودنتولوژی، دندانپزشکی پروتز، دندانپزشکی ترمیمی را پوشش می دهد. کارکنان آکادمیک واجد شرایط این دانشکده، دانشجویان را در آزمایشگاه‌هایی که آخرین پیشرفت‌های تکنولوژی مدرن را در خود جای داده‌اند، آموزش می‌دهند تا مهارت‌های دستی و شایستگی‌های بالینی لازم را در طول تحصیل به دست آورند.

فرصت های تحصیلی دندانپزشکی

ciu-dentistry-faculty

دانشکده دندانپزشکی دارای کلیه آزمایشگاه‌های مورد نیاز در سه سال اول آموزش پایه و در برنامه علوم بالینی در سال چهارم و پنجم و همچنین سالن‌های سخنرانی دیجیتالی مشترک و مدرن مناسب

برای آموزش آنلاین از راه دور است که در آن دوره‌های تئوری برگزار می‌شود. . به خصوص قبل از برنامه علوم بالینی، به دانشجویان در آزمایشگاه شبیه‌سازی بیمار فانتوم با مدل‌ها و تجهیزات پیشرفته آموزش داده می‌شود. همچنین واحدهای دندانپزشکی و اتاق‌های عمل محلی در کلینیک یکپارچه بخش‌هایی که مطالعات بالینی در آن‌ها انجام می‌شود وجود دارد.

 

برای مشاهده سایر رشته‌های موجود در شاخه پزشکی، به وب‌سایت ciuuni.com مراجعه فرمائید.

فرصت های شغلی دندانپزشکی

دانشجویانی که از این رشته با عنوان “دندانپزشک” از دانشگاه بین المللی قبرس فارغ التحصیل می شوند، می‌توانند به عنوان دندانپزشک در کلینیک‌های خود مشغول به کار شوند یا می‌توانند در بیمارستان‌ها یا پلی کلینیک‌های مختلف مشغول به کار شوند. علاوه بر این، گزینه‌هایی برای تخصص یا دکترا در بخش‌هایی که برنامه دندانپزشکی را تشکیل می‌دهند وجود دارد. پس از دوره تخصصی یا دکترا می‌توانند به عنوان مدرس در دانشگاه‌ها ادامه دهند. علاوه بر این می‌توانند در بیمارستان‌ها و پلی کلینیک‌های زیر مجموعه وزارت بهداشت کار کنند. آنها همچنین می‌توانند در بخش‌های توسعه محصول شرکت‌های تولید کننده لوازم پزشکی دندانپزشکی شرکت کنند.

فهرست