تحصیل روانشناسی در قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. علوم و هنر
  3. روانشناسی

علوم و هنر

روانشناسی

مدت زمان: 4

درباره رشته روانشناسی دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

بخش روانشناسی CIU در سال 2010، زیر نظر دانشکده هنر و علوم، با تایید شورای آموزش عالی (YÖK) در ترکیه تاسیس شد. در طول سه سال اول، آموزش برای دوره کارشناسی کاملاً انگلیسی بود. با این حال، در سال 2013، برنامه ترکیه افتتاح شد و شروع به آموزش و آموزش روانشناسان آینده کرد که ترجیح می‌دهند در این زمینه به سرعت در حال رشد تحصیل کنند. اهداف اصلی برنامه کارشناسی، تدریس دروس روانشناسی عمومی و همچنین زیر شاخه‌های مختلف روانشناسی از جمله روانشناسی اجتماعی، روانشناسی رشد، روانشناسی تجربی، روانشناسی صنعتی، روانشناسی شناختی و روانشناسی بالینی و ارائه دانش پایه در روانشناسی است. آموزش مهارت‌های تفکر علمی و فنون تحقیق دانشگاهی؛ پایبندی به اصول اخلاقی حرفه‌ای و عملکرد؛ و روانشناسانی با مهارت‌های ارتباطی پیشرفته تربیت کند.

اعتبارنامه های رشته روانشناسی دانشگاه بین المللی قبرس

برنامه روانشناسی از فوریه 2018 توسط انجمن ارزیابی و اعتباربخشی برنامه‌های آموزشی دانشکده‌های علوم، ادبیات، علم-ادبیات، زبان و تاریخ-جغرافی (FEDEK) که یک نهاد معتبر اعتباربخشی در ترکیه است که به دلیل نوآوری‌های خود شناخته شده است، آغاز شده است. و توسعه مستمر در اعتباربخشی. بخش روانشناسی به سرعت در حال رشد و توسعه در CIU اعتبار شایسته خود (FEDEK) را در دسامبر 2017 به مدت 5 سال دریافت کرد. علاوه بر این، دپارتمان روانشناسی CIU تنها دپارتمان روانشناسی در TRNC است که این اعتبار را کسب کرده است و همچنین جزو معدود دپارتمان های معتبر در سراسر ترکیه است.

فرصت های تحصیلی رشته روانشناسی در قبرس شمالی

به کیفیت‌های مختلف در مقیاس ساختمان و محیط شهری، مجهز به آموزش معماری در مورد نظریه‌ها و روش‌های طراحی، سیستم‌ها و فن آوری‌های ساختمان و ساخت و ساز، گونه شناسی ساختمان، تاریخ هنر، تاریخ معماری، معماری است. محیط در ارتباط با شرایط اجتماعی، روانی، اقتصادی و فرهنگی. دانش آموزان تشویق خواهند شد تا با هم کار کنند، به یکدیگر کمک کنند و تصمیمات مشترک بگیرند.از نظر دانشگاه بین المللی قبرس شمالی پرورش رهبرانی با دید باز، دارای بینش و تجربه، شخصیت قوی و ویژگی‌های فکری ایده آل است تا در جامعه پیشتاز باشند. پروژه‌های معماری انجام‌شده در استودیوهای طراحی که عناصر اساسی آموزش معماری هستند، برداشت‌های ذهنی و فردی هستند که تفاوت‌هایی را با توجه به درک دانشجویان از جهان و معماری نشان می‌دهند.

زمینه های شغلی رشته روانشناسی

فارغ التحصیلان روانشناسی از دانشگاه بین المللی قبرس می‌توانند به عنوان روانشناس در همه زمینه‌هایی که با مردم در تعامل هستند، مانند کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها، موسسات آموزشی، و در سمت‌های اداری در مراکز مسکن و مهدکودک یا خانه‌های سالمندان، در سازمان‌هایی که بر افزایش بهره‌وری در محل کار و چاه تمرکز دارند، کار کنند. – حضور کارکنان و در عرصه‌های حرفه‌ای ورزش و دو و میدانی به منظور بهبود عملکرد ورزشکاران مسئول و باشگاه‌های ورزشی. فارغ التحصیلان می‌توانند روانشناس، محقق، معلم راهنما، روانشناس مدیریت شوند، یا در موسسات پزشکی قانونی، دادگاه‌های خانواده، دادگاه‌های جنایی، مراکز ارزیابی روانی، شرکت‌ها و بخش‌های منابع انسانی کار کنند.

همچنین، آن‌ها می‌توانند در روابط عمومی یا واحدهای مدیریت، سازمان‌های عمومی، شرکت‌های تبلیغاتی، بخش‌های کپی رایتینگ و یا به عنوان مشاور خصوصی کار کنند. فارغ التحصیلانی که علاقه مند به تبدیل شدن به محقق، دستیار تدریس یا کار در دانشگاه هستند، می‌توانند مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری خود را دنبال کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلانی که علاقه مند به کار در یک محیط بالینی و عملی هستند نیز موظف و تشویق می‌شوند که مدرک کارشناسی ارشد خود را در یک برنامه مرتبط دنبال کنند. در نهایت، آن‌ها می‌توانند شرکت‌های مشاوره و آموزش خود را راه‌اندازی کنند یا خدمات متنوعی را در زمینه انتخاب و آموزش پرسنل به مشاغل ارائه دهند.

فهرست