تحصیل حسابداری و مالی در قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. اقتصاد و علوم اداری
  3. حسابداری و مالی

اقتصاد و علوم اداری

حسابداری و مالی

مدت زمان: 4

درباره رشته حسابداری دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

مدرک لیسانس حسابداری و امور مالی دانش نظری، مفهومی، فنی و عملی را در مدیریت عملکردهای مالی در هر سازمان ارائه می‌دهد: مالی یا غیر مالی، خصوصی یا دولتی، بزرگ یا کوچک، سود جویانه یا غیرانتفاعی. مدرک دانشگاه بین المللی قبرس شمالی بسیار تخصصی است: این برنامه درسی زمان گذاشتن و مطالعه کافی برای تمرین حرفه‌ای در حسابداری مالی، حسابداری متوسط، حسابداری هزینه، حسابداری مدیریت، استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی، حسابرسی، مدیریت مالی، بازارها و موسسات مالی، سرمایه‌گذاری، تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی، بین المللی نیاز دارد. امور مالی و مالی شرکت‌ها. برنامه درسی همچنین شامل دوره‌های سطح متوسط در حقوق تجارت، حقوق بین الملل و اقتصاد و پوشش کلی تئوری مدیریت به همراه ریاضیات و آمار تجارت است. کلاس‌های عملی دانش آموزان را با دانش و مهارت‌هایی که در تجارت واقعی مورد نیاز است، مانند تجزیه و تحلیل و حسابرسی صورت‌های مالی شرکت‌ها، آشنا می‌کند.

اعتبارنامه های رشته حسابداری

برنامه حسابداری و مالی در تاریخ 17 سپتامبر 2018 توسط بنیاد اعتباربخشی مدیریت بازرگانی بین‌المللی (FIBAA) به دلیل پیشرفت با استانداردهای مشابه و به موازات دنیا مورد تایید قرار گرفت و همچنان به ارائه آموزش مطابق با استانداردهای اعتباربخشی ادامه می‌دهد.

فرصت های تحصیلی رشته حسابداری قبرس شمالی

این برنامه نه تنها بر تئوری‌های حسابداری و مالی تمرکز دارد، بلکه به دانش آموزان کمک می‌کند تا درک خود را از عملکرد داخلی بخش حسابداری و مالی در دنیای واقعی عمیق‌تر کنند. کارکنان دانشکده، ضرورت بهبود و معرفی تکنیک‌های آموزشی نوین مانند پروژه‌های دوره‌ای و کاربرد عملی دانش و مهارت‌ها را، فراهم کردن فرصت‌هایی برای دانشجویان برای پیگیری آخرین تحولات بازار سرمایه در سراسر جهان می‌دانند. این برنامه با ارائه جدیدترین اطلاعات نظری و کاربردهای تجربی دانشجویان را به بهترین شکل برای دنیای حسابداری و مالی آماده می‌کند. آزمایشگاه مالی به دانشجویان کمک می‌کند تا رقابتی شوند و به اشتغال آن‌ها در بازارهای کار ملی و بین المللی کمک کند. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان مهارت‌های ویژه‌ای را به دست خواهند آورد تا در سرمایه گذاری و مدیریت پورتفولیو متخصص شوند.

از سایر رشته‌های موجود در شاخه اقتصاد و مالی در دانشگاه بین المللی قبرس می‌توان رشته‌های اقتصاد، مدیریت کسب و کار، روابط بین الملل، رسانه‌های دیجیتال و بازاریابی را نام برد. برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه مخصوص به هرکدام مراجعه فرمائید.

زمینه های شغلی رشته حسابداری

پس از اتمام برنامه لیسانس حسابداری و امور مالی، دانشجویان فرصت‌های شغلی بسیار خوبی در بخش‌های حسابداری و مالی مانند شرکت‌های حسابداری و مشاوره مالی، موسسات حسابرسی مستقل، بانک‌ها، شرکت‌های مالی، واسطه‌های بورس و کارگزاری، امور مالی عمومی خواهند داشت. موسسات و دپارتمان‌های حسابداری و مالی شرکت‌های تجاری. فارغ التحصیلان همچنین فرصتی برای کار به عنوان حسابداران رسمی و یا حسابرس مالی خبره، حسابرسان، مشاوران یا سخنرانان خواهند داشت. از سوی دیگر، این برنامه همچنین دانش آموزان را برای پیشرفت تحصیلی و دنبال کردن یک حرفه دانشگاهی با تکمیل برنامه کارشناسی ارشد آماده می‌کند.

فهرست