تحصیل مدیریت کسب و کار در قبرس شمالی - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. اقتصاد و علوم اداری
  3. مدیریت کسب و کار

اقتصاد و علوم اداری

مدیریت کسب و کار

مدت زمان: 4

درباره رشته مدیریت کسب و کار دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

هدف دانشگاه بین المللی قبرس توسعه دیدگاه انتقادی دانش آموزان و القای توانایی برای توسعه یک رویکرد سیستماتیک به مشکلات و ایجاد طرح‌های قابل اعتماد برای یک ساختمان یا یک شهر است. هنرجویان در مورد معماری و تاریخ هنر و نحوه استفاده از تکنیک‌های مختلف ارائه و فن‌آوری کامپیوتری، بیان بصری نظر معماری خود، استفاده از استعداد و دانش خود در مورد روش‌های ساخت و ساز مدرن و مصالح ساختمانی یاد می‌گیرند. بنابراین، هدف آن آموزش متخصصان با آموزش‌هایی است که می‌توانند الزامات نوآوری‌های سریع فناوری و مشکلات زیست محیطی را با رویکرد آموزشی دانش آموز محور برآورده کنند. پرورش رهبرانی با دید باز و با تجربه، شخصیت قوی و ویژگی‌های فکری ایده آل است تا در جامعه پیشتاز باشند.

اعتبارنامه ها

استانداردهای بین المللی تضمین کیفیت برنامه کسب و کار توسط بنیاد اعتباربخشی مدیریت بازرگانی بین المللی (FIBAA) تا سال 2027 مورد ارزیابی قرار گرفت و مورد تایید قرار گرفت. فعالیت های آموزشی در برنامه ای که گواهی اعتبار آن به روز و معتبر می‌باشد به شرح زیر به تایید FIBAA ادامه می یابد.

فرصت های تحصیلی مدیریت کسب و کار قبرس شمالی

برنامه درسی با در نظر گرفتن تأثیرات تحولات اقتصادی، اجتماعی و فناوری در کسب و کار تهیه شده است. در این زمینه به دانش آموزان شکل گیری اقتصاد خرد و کلان آموزش داده می‌شود و شناخت علوم رفتاری مربوط به افراد و جامعه را می‌آموزند. دانش آموزان فرآیندهای تولید، بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی، حسابداری، تحقیق و توسعه و روابط عمومی و نحوه اعمال آن‌ها در کسب و کارها و استراتژی‌های اعمال شده در این زمینه‌ها را یاد می‌گیرند. دوره‌ها به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند و دانش‌آموزان همچنین می‌توانند در دوره‌های زبان انتخابی مانند آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و روسی بگذرانند و به آن‌ها امکان می‌دهد در محیط رقابت جهانی اولویت داشته باشند. علاوه بر دانش نظری، این برنامه با ارائه مثال‌هایی از رویدادهای روزانه از طریق سازماندهی گفتگو توسط مدیران موفق و کارآفرینان تجاری یا ترتیب دادن بازدید از شرکت، فرصتی را برای دانش آموزان فراهم می‌کند تا موضوعات را بهتر جذب کنند. هیات علمی از به روزترین فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی استفاده ویژه ای می‌کند.

زمینه های شغلی رشته مدیریت کسب و کار

با به روز رسانی مداوم محتوای دوره و کتاب‌های درسی، همراه با اعتبار ارائه شده، دانشجویان زندگی حرفه‌ای خود را به عنوان افراد شایسته‌ای آغاز می‌کنند که مفاهیم و اداره تجارت مدرن را می‌دانند و می‌توانند استراتژیک فکر کنند. این دانش و تجربه فرصت‌های بیشتری را برای دانشجویان در چندین رشته اساسی مانند بازاریابی، بانکداری، مالی، حسابداری، مدیریت عملیاتی تولید و حوزه مدیریت و سازمان در سطوح خرد، مزو و کلان کسب و کارها فراهم می‌کند. بنابراین دانش‌آموزان آموزش‌های بین‌رشته‌ای، چند رشته‌ای و میان‌رشته‌ای را از این برنامه دریافت می‌کنند و می‌توانند با صنایع عصر دیجیتال سازگار شوند.

این امکان برای دانشجویان وجود دارد که با ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، عضو هیات علمی شوند. دانش آموزان نه تنها از اطلاعات آکادمیک بلکه از اطلاعات عملی ارائه شده در برنامه بهره‌مند می‌شوند، بنابراین می‌توانند از اطلاعات آن بخش یا هر جای دیگر در زندگی تحصیلی خود استفاده کنند.

فهرست