روابط عمومی و تبلیغات - دانشگاه بین المللی قبرس
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. ارتباطات
  3. روابط عمومی و تبلیغات

ارتباطات

روابط عمومی و تبلیغات

مدت زمان: 4

درباره رشته روابط عمومی و تبلیغات دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

دپارتمان روابط عمومی و تبلیغات در CIU قصد دارد دانشجویان ما را برای مشاغل متنوع و بسیار رقابتی در زمینه‌های روابط عمومی و تبلیغات آماده کند. هدف ما این است که به فارغ التحصیلان خود مدارکی را ارائه دهیم که مطابق یا فراتر از انتظارات این بخش است و آن‌ها را آماده کنیم تا کارشناسان ارتباط سازنده و خلاق با مسئولیت اجتماعی و اخلاق باشند. رسانه آموزش انگلیسی است و برای آموزش دروس تئوری و عملی به دانشجویان طراحی شده است. دو دوره آموزشی تابستانی ما به مدت 20 روز، اول در زمینه روابط عمومی و دوم در زمینه تبلیغات، دانش آموزان را قادر می‌سازد تا در این زمینه‌ها تجربه کسب کنند و کاربرد تئوری‌ها را در شیوه‌های زندگی واقعی مشاهده کنند.

اعتبارنامه های رشته روابط عمومی و تبلیغات

برنامه روابط عمومی و تبلیغات از اول مارس 2019 توسط هیئت اعتبارسنجی ارزیابی آموزش ارتباطات (ایلداک) که موسسه مجاز در انجام ارزیابی‌های خارجی و صدور گواهینامه اعتبار در حوزه ارتباطات است، مورد تایید قرار گرفته است.

فرصت های تحصیلی رشته روابط عمومی و تبلیغات

دپارتمان ما با کادر آموزشی متشکل از دانشگاهیان و متخصصان صنعت رسانه، دانشجویان خود را با دانش و مهارت‌های مطابق با الزامات حوزه‌های روابط عمومی و تبلیغات آماده می‌کند. متخصصان روابط عمومی و تبلیغات نیز از طریق پنل‌ها، سمینارها، کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی با دانشجویان ما ملاقات می‌کنند. باشگاه روابط عمومی و تبلیغات دپارتمان برای همه دانشجویان دانشکده باز است و به عنوان بستری برای دانشجویان برای سازماندهی فعالیت‌ها و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی و روابط عمومی عمل می‌کند. دانشجویان روابط عمومی و تبلیغات همچنین این فرصت را دارند که در خبرگزاری CIU و استودیوهای رادیو و تلویزیون CIU کار کنند تا به آنها در توسعه مهارت‌های نوشتاری، گزارشگری و سمعی و بصری لازم در حرفه‌های روابط عمومی و تبلیغات کمک کنند.

سایر رشته‌های این دانشکده شامل: رشته رادیو، تلویزیون و سینما، روزنامه نگاری و طراحی ارتباطات بصری است.

زمینه های شغلی رشته روابط عمومی و تبلیغات

دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه بین المللی قبرس می‌توانند در انواع موسسات دولتی و خصوصی شغل پیدا کنند. کسانی که مایل به ادامه فعالیت در زمینه تبلیغات هستند می‌توانند در آژانس‌های تبلیغاتی، استودیوهای طراحی گرافیک و بخش‌های بازاریابی استخدام شوند. فارغ التحصیلانی که به دنبال شغل در زمینه روابط عمومی هستند می‌توانند در ادارات دولتی، شهرداری‌ها، سازمان‌های تجاری، بانک‌ها، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و بسیاری از سازمان‌های دیگر به عنوان متخصصان روابط عمومی، مدیران ارتباطات شرکتی، متخصصان روابط عمومی یا کارشناسان ارتباطات شغلی داشته باشند. فارغ التحصیلانی که علاقه‌مند به ادامه تحصیل هستند می‌توانند در برنامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها ادامه دهند و می‌توانند مشاغل آکادمیک را دنبال کنند.

فهرست