دانشکده ارتباطات - دانشگاه بین المللی قبرس

درباره دانشکده ارتباطات

دانشکده ارتباطات قبرس شمالی در سال 1997 تاسیس شد ، در همان سال نیز دانشگاه بین المللی قبرس  تأسیس شد. دانشکده ای که پس از گروه های روزنامه نگاری تبلیغات و روابط عمومی؛ و رادیو و تلویزیون ، یکی از قدیمی ترین دانشکده های CIU است. تشکیل شده بود.
از آنجا که 27 دانشجوی اول ترکیه و TRNC ابتدا باید مدرسه مقدماتی انگلیسی را به پایان می رساندند ، کلاسهای دانشکده از سال تحصیلی 1998-1999 آغاز شده بود. اولین فارغ التحصیلی دانشکده ما در سال 2002 بود. بخش طراحی ارتباط بصری در سال 2008 در دانشکده ما تاسیس شد. کارشناسی ارشد و دکتری ما. این برنامه ها نیز با نیرویی که ما از دانشجویان و فارغ التحصیلان خود دریافت می کنیم و هر ساله به تعداد آنها افزایش می یابد ، در سال 2008 تاسیس شدند.

ماموریت دانشکده ارتباطات

ماموریت دانشکده ارتباطات دانشگاه بین المللی قبرس شمالی آموزش آگهی دهندگان ، روزنامه نگاران و رادیو تلویزیون های واجد شرایط است که می توانند جایگاه خود را در فضای رقابتی بخش رسانه پیدا کنند.
علاوه بر این ، هدف ما این است که فارغ التحصیلانی داشته باشیم که به دانش و مهارت های معاصر مورد نیاز حرفه ای مجهز باشند. اصول اخلاقی و حرفه ای را اتخاذ کنند. تا خود و جهان را به روشی پرسشگر ارزیابی کنند. کسانی که مهارت های عملی برای توسعه راه حل های عملی برای مشکلات دارند. دانشکده ما همچنین با هدف آموزش متخصصانی در زمینه ارتباطات که حداقل در یک زبان خارجی مهارت دارند ،تاسیس شده . اینکه چه کسی می تواند به عنوان بخشی از یک تیم کار کند که مهارت تفکر تحلیلی و حل مسئله را داشته باشد.

ماموریت و چشم انداز

در عصر اطلاعات و دانش ، ابزارهای مفهومی علوم ارتباطات برای درک و فهم سرعت عصر جدید برای ما ضروری است.
هدف از دانشکده ارتباطات، آموزش تبلیغات ، روزنامه نگاران و پخش کنندگان رادیو تلویزیون واجد شرایط است که می توانند در فضای رقابتی بخش رسانه جایگاهی پیدا کنند. که به دانش و مهارتهای معاصر مورد نیاز حرفه ای مجهز هستند. اخلاق و اصول حرفه ای را اتخاذ می کنند. که خود و جهان را به روشی پرسشگر ارزیابی می کنند و مهارت های عملی برای توسعه راه حل های عملی مشکلات را دارند.

برای دیدن شرایط بورسیه دانشگاه قبرس شمالی از این صفحه بازدید کنید.

اعتبارنامه ها

گروه روابط عمومی و تبلیغات واقع در دانشکده ارتباطات ، توسط هیئت اعتبار سنجی ارزیابی آموزش ارتباطات (ILEDAK) معتبر است.
فرصتهای آموزشی
علاوه بر کادر علمی تمام وقت ، برنامه دوره آکادمیک دانشکده ارتباطات توسط مربیان نیمه وقت از صنعت رسانه و همچنین متخصصان رسانه ای دعوت می شود که در مورد تجربیات خود صحبت کنند.
دانشجویان دانشکده ارتباطات همچنین فرصت کار در خبرگزاری CIU و استودیوهای رادیو و تلویزیون CIU را دارند که به آنها امکان می دهد مهارتهای عملی خود را گسترش دهند.


دانش آموزان در حین تحصیل مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند تا در استودیوهای رادیو تلویزیون در بخشهای مختلف مانند تولید و پخش کار کنند. دانشجویان می توانند از استودیوها برای کار در آنجا به عنوان دستیار یا استفاده از فضا برای مطالعات فوق برنامه خود بهره مند شوند. خبرگزاری گسترده ترین فعالیت فوق برنامه در دانشکده است. اخبار به طور روزانه مورد نظارت قرار می گیرند ، برای سازمانهای رسانه ملی تهیه ، تنظیم و ویرایش می شوند و توسط دانشجویان در سایتهای خبری دانشگاه و خبرگزاری به زبانهای ترکی و انگلیسی منتشر می شوند.

فهرست