دانشکده مهندسی - دانشگاه بین المللی قبرس

درباره

دانشگاه بین المللی قبرس (CIU) با چشم انداز تأمین زیرساخت ها ، توانایی های فنی و فیزیکی ، معادل دانشگاه های بهترین دانشگاه های ترکیه ، اروپا و ایالات متحده ، در سال 1997 در نیکوزیا تأسیس شد. دانشکده مهندسی با تأسیس دانشگاه بین المللی قبرس همراه با برنامه های زیر راه اندازی شد: مهندسی عمران ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی صنایع ، مهندسی سیستم های اطلاعاتی ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی سیستم های انرژی ، مهندسی محیط ، مهندسی زیستی ، مهندسی مکانیک ، و مهندسی بنزین ، نفت و گاز.

ماموریت و چشم انداز

در دوره فرآیند بولونیا در آموزش ؛ زیرساخت ها باید با در نظر گرفتن توسعه علوم مهندسی و توسعه سریع فن آوری ها توسعه یابند. برای دستیابی به این هدف ، ما باید برنامه درسی و محتوای برنامه ها را به طور مداوم مشاهده و بازسازی کنیم ، از روش های فعال آموزش و یادگیری استفاده کنیم. توسعه سیستم های اندازه گیری و ارزیابی مدرن ، استفاده موفقیت آمیز از سیستم انتقال اعتبار و انباشت اروپا (ECTS) و بهبود و پایداری مداوم در آموزش و پرورش. ما با تشویق مشارکت فعال در کلاس ها ، مهارت های مورد نیاز را به دانشجویان خود ارائه می دهیم تا به آنها کمک کنیم تا با اطمینان کامل مهندس شوند ، تا از دانش و مهارت های خود استفاده کنند.

ما مهندسانی را آموزش می دهیم که قبل از تولید راه حل، مشکلات را بررسی می کنند. و مهارت های قابل توجهی در حل مسئله ، طراحی و تجزیه و تحلیل دارند. ما مهندسین کارآفرینی را آموزش می دهیم که قادر به توسعه فن آوری ها و پروژه ها هستند و می توانند در گروه های مربوط به پروژه های ملی و بین المللی ، یکپارچه در صنعت کار کنند. همچنین هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم دانش آموزان ما از آگاهی محیطی برخوردار هستند ، از اصول اخلاقی و حرفه ای پیروی می کنند و نسبت به ارزش های هنری و فرهنگی حساس هستند. علاوه بر این ، ما مهندسانی را آموزش می دهیم که رفاه و امنیت جامعه را در نظر بگیرند.

اعتبارنامه ها

گروه های مهندسی کامپیوتر ، مهندسی برق-الکترونیک ، مهندسی عمران و مهندسی صنایع واقع در دانشکده مهندسی ، توسط انجمن ارزیابی و اعتباربخشی برنامه های آموزش مهندسی (MÜDEK) معتبر شناخته می شوند. علاوه بر این ، ادارات ما توسط برچسب مهندس معتبر اروپا (EUR-ACE) نیز معتبر هستند.

فرصت های آموزشی

دانشجویان دانشکده فنی در دوره هایی در کلاس های مدرن شرکت می کنند که تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای ادامه تحصیل و آموزش را دارند. CIU یک پردیس مدرن و پر جنب و جوش با یک کتابخانه سازمان یافته ، خوابگاه های دانشجویی و مناطق تفریحی ، زمین های ورزشی داخل و خارج از منزل ارائه می دهد که همه دانشجویان CIU را تشویق می کند تا در طول تحصیلات خود از دانشگاه لذت ببرند و به آن افتخار کنند.

فهرست