طراحی گرافیک - دانشگاه بین المللی قبرس - تا سقف 75%بورسیه
  1. دانشگاه بین المللی قبرس
  2. معماری و گرافیک
  3. طراحی گرافیک

دانشکده معماری و گرافیک

طراحی گرافیک

مدت زمان: 4 سال

رشته-طراحی-گرافیک

در مورد رشته طراحی گرافیک دانشگاه بین المللی قبرس

آموزش طراحی گرافیک در تقاطع ارتباطات، هنر و طراحی قرار دارد. طراحی گرافیک با رویکرد هنری خود کیفیت های زیبایی شناختی را بهبود می بخشد و همچنین نیاز به برقراری ارتباط مناسب را افزایش می دهد. دانش آموزان ما ابتدا توانایی دیدن و درک را از طریق این دیدگاه هنری به دست می آورند. سپس در طول تحصیل، روش ها و تکنیک های مختلفی را می آموزند تا کلمات، نمادها و تصاویر را در کنار هم قرار دهند تا بیان بصری افکار و ایده ها را نشان دهند و قالب های جدیدی را شکل دهند. این بخش طراحانی را آموزش می دهد که با طبیعت پویای عصر ما هماهنگ هستند. آنها همچنین از نظر زیبایی و فنی مجهز به توانایی تولید تفکر خلاق و اعتماد به نفس و آمادگی برای نیازهای معاصر در زمینه هایی مانند لوگوی محصول، پاکت نامه، کارت ویزیت، فایل، طرح بسته بندی، طرح جعبه، پوستر، طراحی داخلی، فضای باز هستند. تبلیغات، آگهی‌ها، کاتالوگ‌ها، هویت‌های شرکتی، موقعیت‌یابی برند، طراحی وب، عکس‌ها، چاپ تصاویر و تصاویر.

فرصت های تحصیلی رشته طراحی گرافیک

برنامه درسی با توجه به تغییرات و تحولات در بخش طراحی فعلی تجدید و اصلاح شده است. در دوره های پروژه، آماده سازی چند جهته و مطالعات چند رشته ای برای فرآیند طراحی دانشجویان ارائه می شود. همچنین یک سیستم هیئت داوران وجود دارد که به رشد دانش آموزان کمک می کند که از طریق آن دانش آموزان خود را بیان می کنند و کار خود را به اعضای بخش و اعضای هیئت داوران میهمان ارائه می دهند. در طول تحصیل دانشگاه بین المللی قبرس، دانشجویان طراحی گرافیک فرصت های زیادی برای شرکت در رویدادهای طراحی مختلف دارند که توسط بخش ترتیب داده می شود، مانند گفتگوهای طراحی، کارگاه ها، سمینارها و نمایشگاه ها. دانش آموزان همچنین تشویق می شوند تا مسائل طراحی محلی و ارتباط بصری را با آگاهی از طراحی مبتنی بر بین المللی مطالعه کنند.

طراحی-گرافیک

فعالیت‌های آکادمیک در استودیوها، کلاس‌های درس، آزمایشگاه‌های تخصصی، کارگاه‌ها و حتی سفرهای فنی که دوره‌ها در آن برگزار می‌شود، برگزار می‌شود. علاوه بر آزمایشگاه های رایانه شخصی که در آنها می توان از برنامه های طراحی گرافیک استفاده کرد، یک آزمایشگاه مکینتاش و پدهای طراحی دیجیتال برای استفاده دانشجویان گروه طراحی گرافیک وجود دارد. دانشجویان می توانند از برنامه های طراحی در این آزمایشگاه استفاده کنند و به طراحی و تصویرسازی دیجیتال بپردازند. علاوه بر این، می توانند روش های چاپ روی چوب، لینوکات و اینتالیو را در کارگاه چاپ گرافیک اعمال کنند و مطالعات دقیقی در زمینه چاپ انجام دهند.

در برنامه طراحی گرافیک، دانشجویان این فرصت را دارند که در مقطع کارشناسی دوم (دو رشته) یا یک رشته خاص (مینور) به عنوان دانشجو در یک برنامه متفاوت تحصیل کنند.

زمینه های شغلی رشته طراحی گرافیک

هدف دپارتمان طراحی گرافیک آموزش افراد حرفه‌ای با مهارت‌های طراحی، اجرا، اشتراک‌گذاری و مدیریت، با تمرکز بر یادگیرنده و یادگیری و همچنین دیدگاه بصری، فرهنگی و زیبایی‌شناختی است. مبتنی بر ایجاد ارزش و سود و پرسش هستند. حساس، خلاق، اجتماعی، فرهنگی و نسبت به محیط زیست حساس و مسئولیت پذیر هستند. برای طراحانی که از بخش ما فارغ التحصیل می شوند، مقیاس ترجیحی بزرگی وجود دارد. کسب و کارهایی که به صورت آنلاین کار می کنند یا در هر بخش بازار وجود دارند به خدمات طراحان گرافیک نیاز دارند. افرادی که از گروه طراحی گرافیک فارغ التحصیل می شوند می توانند در بخش های طراحی آژانس های تبلیغاتی، مجلات و روزنامه ها، شرکت های طراحی و در تیم های طراحی شرکت های بزرگ کار کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان ما می توانند در زمینه رسانه های معاصر با مسئولیت در زمینه های مختلف هنری فعالیت کنند.

فهرست